stronywnetrza.urzadzamy.pl

Podłogi winylowe Laguna Kingsize – baza aranżacji wnętrz

zoom Podłogi winylowe Laguna Kingsize – baza aranżacji wnętrz
Fot.: WINEO® – Windmöller

Nowe podłogi winylowe Laguna Kingsize marki WINEO®-Windmöller to idealna baza, na której można zbudować różne aranżacje wnętrz. Panele winylowe Laguna Kingsize są tłem dla mebli i różnych dodatków, dlatego odpowiednie ich dobranie do siebie stanowi o sukcesie w postaci perfekcyjnie urządzonego wnętrza.

Podłogi winylowe z nowej kolekcji to propozycja odpowiadająca na wymagania nowoczesnym trendom nie tylko technologią produkcji, ale i designem. Panele winylowe Laguna Kingsize są dłuższym odpowiednikiem serii Laguna Wood i Laguna Stars. Szerokość 235 mm i wysokość 1505 mm przyciągają uwagę i umożliwiają ułożenie stabilniejszej podłogi. Bezklejowy montaż jest szybszy, a dekory wyglądają bardzo elegancko. Dłuższy format pozwala lepiej podkreślić piękno naturalnych wzorów drewna. Kolekcja podłóg winylowych Laguna Kingsize jest dostępna w 12 wzorach. Panele winylowe charakteryzują się wyczuwalną strukturą powierzchni i V-fugą, która wzmacnia realistyczny efekt. Podłoga bardzo przypomina ułożoną z desek.

Panele winylowe zostały pokryte warstwą poliuretanu o grubości 0,3 mm, która zwiększa ich trwałość. Uzyskały one klasę użyteczności dla wnętrz mieszkalnych 23, dla pomieszczeń użyteczności publicznej 31, a także należą one do grupy T – klasyfikacja o najwyższej odporności. Wynika z tego, że podłogi winylowe Laguna Kingsize będą sobie bardzo dobrze radziły w domowych warunkach, w miejscach narażonych na intensywny ruch, a także w hotelach, biurach i restauracjach. Oprócz ścieralności podłogi Laguna Kingsize są odporne na wilgoć i zaplamienia, dzięki temu można je układać w kuchni lub łazience, czyli tam, gdzie kontakt z wodą jest częsty.

Źródło: WINEO®-Windmöller

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • PERFEXIM LTD
  • ALUPROF
  • PORRO
  • MARDOM
  • NOLTE KUCHEN
  • GEOEMI
  • ARMSTRONG
  • VILLEROY & BOCH
  • ŚWIATŁY
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt