stronywnetrza.urzadzamy.pl

Płyty meblowe w nowym formacie - aranżacja wnętrz

zoom Płyty meblowe w nowym formacie - aranżacja wnętrz
Fot.: Pfleiderer

Pfleiderer Grajewo S.A. rozpocznie sprzedaż płyt laminowanych w nowej szerokości. To tylko jedna z wielu zmian, które firma przygotowała do stworzenia międzynarodowej oferty Collection.

Płyty meblowe tego producenta do tej pory funkcjonowały w rozmiarze 2800 x 2070 mm. Od sierpnia drugi parametr zastąpi nowy, co sprawi, że płyty laminowane dostępne będą w wymiarach 2800 x 2100 mm. Jak wyjaśnia manager firmy, zmiany zostały wprowadzone m.in. aby podwyższyć wydajność produkcji klientom oraz umożliwić korzystniejszy transport materiałów. Marka, oprócz zmiany szerokości, wprowadza także dwie nowe struktury powierzchni płyt laminowanych, które podkreślą estetykę wykorzystanych dekorów.Marka, oprócz zmiany szerokości, wprowadza także dwie nowe struktury powierzchni płyt laminowanych, które podkreślą estetykę wykorzystanych dekorów.

Dzięki inwestycji w nowe matryce, strukturę Classic (C) zastąpi Montana (MO). Ta trójwymiarowa struktura charakteryzuje się dobrze zaznaczonymi porami drewna, pasującymi zwłaszcza do wzorów inspirowanych naturalnymi gatunkami. Z kolei uniwersalna Semi Matt (SM), która zastąpi strukturę Gładką (G), to idealna propozycja do dekorów jednobarwnych. Delikatny mat podkreśli głębię koloru, jednocześnie wpisując się w trend powierzchni matowych.

Płyty meblowe firmy Pfleiderer to jeden z fundamentalnych elementów stosowanych do produkcji mebli i elementów zabudowy wnętrz. Wykorzystywany jest także w aranżacji okładzin ściennych. Różnorodność barw, deseni i faktur umożliwiają dopasowanie płyt laminowanych do każdego rodzaju pomieszczeń nadając im oryginalny charakter.

Laminat
, który pokrywa płyty zapewnia wytrzymałość i odporność na drobne uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. W przeciwieństwie do drewna, płyty nie zmieniają koloru pod wpływem światła i temperatury. Ponadto, łatwo można je utrzymać w czystości i nie wymagają szczególnej pielęgnacji.


Źródło: PFLEIDERER

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • RUCKZUCK
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • DOMOTEKA
  • Grupa Armatura
  • SANPLAST
  • PEKA
  • HEATROLL
  • ELKAMINO DOM
  • BOCONCEPT