stronywnetrza.urzadzamy.pl

Płyty indukcyjne Domino – zagrasz w gotowanie? Sprzęt AGD Siemens

zoom Płyty indukcyjne Domino – zagrasz w gotowanie? Sprzęt AGD Siemens
Fot.: SIEMENS

Płyty indukcyjne należące do linii Domino powstały z myślą o tych, którzy poszukują wyposażenia kuchni w sprzęt AGD, odpowiadający ich indywidualnym wymaganiom i stwarzający okazję do zabawy sztuką kulinarną. Płyty Domino wyróżniają się szerokością 30 i 40 cm, można je dowolnie ze sobą łączyć, tworząc własną, niepowtarzalną przestrzeń gotowania.

System płyt kuchennych Domino marki Siemens wyróżnia się niepowtarzalnym wzornictwem i innowacyjnym wyposażeniem. Sprzęt AGD jest w pełni dopasowany do potrzeb użytkowników. W ofercie dostępne są cztery rodzaje płyt: trzy o szerokości 30 cm i jedna (teppan yaki) o szerokości 40 cm. Płyty można ze sobą dowolnie zestawiać, w zależności od potrzeb. Miłośnicy gotowania mają do wyboru kilka urządzeń: płyta indukcyjna z tradycyjnymi polami grzewczymi, płyta indukcyjna z prostokątnym polem grzewczym flexInduction, Teppan yaki, a także innowacyjna – Lava Grill. Ostatnia wersją charakteryzuje się dużą powierzchnią żeliwną, która ułatwia i przyspiesza grillowanie np. chrupiących krewetek, czy kalmarów. O wydobycie z nich głębokiego smaku i aromatu zadba specjalna budowa płyty. Nowatorski ruszt jest wykonany w formie wanienki ze stali szlachetnej, którą uzupełnia się kamieniami wulkanicznymi (lavą). Kamienie te bardzo dobrze podtrzymują ciepło, gwarantując uzyskanie wyjątkowego smaku przyrządzanych na nich mięs, ryb, a nawet warzyw. Kuchnię można również uzupełnić o Teppan yaki. W języku japońskim teppan oznacza stalowy talerz (płytę), a yaki – smażone jedzenie. Płyta Teppan yaki jest przeznaczona do przygotowywania dań, których zaletą będą nie tylko walory smakowe, ale również zdrowotne. Przyrządzanie na niej potrawy zawsze są idealnie wysmażone, a kuchnię wypełnia przyjemny zapach pysznych dań.

Płyty marki Siemens z linii Domino pozwalają nie tylko istotnie przyspieszyć przygotowywanie potraw, ale przede wszystkim dają nieograniczone możliwości przygotowywania kilku dań jednocześnie. Zmieszczą się na niewielkiej przestrzeni, którą można w prosty sposób zagospodarować sprzętem wygodnym w użyciu. Płyty Domino są energooszczędne (płyta indukcyjna), a także wydobywają z grillowanych (Lava grill) lub smażonych (Teppan yaki) potraw jeszcze głębszy smak i aromat. Można je dowolnie ze sobą łączyć, a także uzupełniać o popularne modele pełnopowierzchniowe.

Linia Domino marki Siemens obejmuje: płytę indukcyjną EH375ME11E, płytę indukcyjną EH375MV17E, Lavę grill ET375MU11E, Teppan yaki ET475MY11E.

Źródło: SIEMENS

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • TCHIBO
  • ORAS
  • NATURANO
  • TER STEEGE
  • SIA HOME FASHION
  • STOLBUD Włoszczowa
  • BALTIC WOOD
  • HAGER POLO
  • KERMI