stronywnetrza.urzadzamy.pl

Piękne i trwałe zlewozmywaki Franke wykonane z Fraceram®

zoom Piękne i trwałe zlewozmywaki Franke wykonane z Fraceram®
Fot.: FRANKE

Kuchnia jako serce domu skupia w sobie życie rodzinne, a nawet towarzyskie. Dlatego warto urządzić kuchnię tak, aby była wnętrzem komfortowym i funkcjonalnym, wyposażonym w niezawodne sprzęty i armaturę.

Nowością w ofercie firmy Franke są najwyższej jakości, trwałe i piękne zlewozmywaki wykonane z materiału Fraceram®. Opatentowana masa ceramiczna charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, wykonane z niej zlewozmywaki mają atrakcyjne kształty, rozmiary i kolory, co umożliwi łatwe dopasowanie odpowiedniego modelu do wnętrza naszej kuchni. Wśród nowych produktów znajdziemy zlewozmywaki jednokomorowe, półtorakomorowe, z ociekaczem lub bez niego, w kolorach onyx, kremowym, grafitowym, cappuccino oraz białym polarnym.

Zlewozmywaki ceramiczne Franke są łatwe w codziennej pielęgnacji oraz bardzo odporne na zarysowania, niskie i wysokie temperatury czy uderzenia, wynikające z normalnego użytkowania. Sprawia to specjalna receptura oraz proces wypalania ceramiki w temperaturze 1200°C. Fraceram® powstaje na bazie naturalnych surowców takich jak glina, kaolin (glinka porcelanowa) oraz kwarc, które w czasie produkcji są mielone, następnie formowane i wypalane. Jednocześnie masa ceramiczna jest łączona ze szkliwem, które nadaje zlewozmywakom blask i sprawia, że powierzchnia materiału jest bardzo trwała i gładka.

Cały proces produkcji, a także utylizacji zlewozmywaków ceramicznych Franke jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

Wszystkie zlewozmywaki ceramiczne Franke zostały wyposażone w higieniczny system EasyClick, który umożliwia otwieranie i zamykanie zaworu odpływu za pomocą przycisku. Mechanizm jest prosty i intuicyjny w obsłudze, do działania nie potrzebuje prądu i nie wymaga konserwacji.

Materiał ceramiczny Fraceram® każdego dnia zachwyca od nowa, a ze względu na swoje właściwości doskonale sprawdzi się w miejscach, które wymagają częstego używania i jednocześnie powinny wyróżniać się estetycznym wyglądem. Dlatego jest to idealny materiał do zastosowania w kuchni.

Wszystkie zlewozmywaki ceramiczne Franke są objęte 15-letnią gwarancją.

Źródło: FRANKE

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • E&J CONCEPT
  • ADRIANA FURNITURE
  • FABER
  • ROCKFON
  • Q-RAILING
  • SITS
  • NOVELLE HOME COUTURE
  • STO
  • WHAMAKU.PL
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt