stronywnetrza.urzadzamy.pl

Piekarniki w kompaktowej wersji wspomagane mikrofalami

zoom Piekarniki w kompaktowej wersji wspomagane mikrofalami
Fot.: SIEMENS

Kuchenki mikrofalowe i tradycyjne piekarniki mają swoje zalety. Jednak często, przy ograniczeniach przestrzennych musimy zdecydować się na jedno z tych urządzeń. Innowacyjne rozwiązane w sprzęcie AGD marki Siemens umożliwiło rozstrzygnięcie tego dylematu. Sprawdźmy wszystkie zalety mikrofali i piekarnika połączonych w jednym urządzeniu.

Kompaktowy piekarnik Siemens HB86P575 to kolejne potwierdzenie wprowadzania nowatorskich technologii przez Siemens – urządzenie zachowało wszystkimi cechy tradycyjnego piekarnika, a dołączono do nich niekwestionowane korzyści wynikające z zastosowania mikrofal. Można w nim upiec praktycznie wszystko, a do tego bardzo szybko, ponieważ działanie mikrofal można łączyć z innymi rodzajami grzania. Dostępny jest również tryb pracy tradycyjnej mikrofalówki. Zawsze można zdecydować z funkcji którego urządzenia chcemy skorzystać. Entuzjaści wolnego czasu zapewne docenią automatyczny system czyszczenia activeClean® – dzięki niemu piekarnik wyręcza nas nie tylko w gotowaniu, lecz także w czyszczenia jego wnętrza. Zaoszczędzony w ten sposób czas można przeznaczyć na przedłużenie miłej kolacji.

W tym pozornie niedużym urządzeniu można przygotować naprawdę spore porcje (wnętrze ma pojemność aż 42 l), zwłaszcza, gdy wykorzystywane są różne poziomy. W zależności od sposobu użycia możemy zaoszczędzić do 80% czasu i 50% energii, co jest ważnym argumentem przy doborze kuchennego sprzętu AGD. A co być może jeszcze ważniejsze – w przypadku małej kuchni oszczędzamy bardzo cenną przestrzeń.

Wybrane cechy kompaktowego piekarnika z mikrofalą Siemens HB86P575:
• programy automatyczne cookControl 70
• panel sterujący lightControl z wyświetlaczem TFT
• automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego activeClean®
• Termoobieg 3D Plus
• Cena: 6089 zł

Źródło: SIEMENS, www.siemens-home.pl

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ELECTROLUX
  • ARMSTRONG
  • BOCONCEPT
  • NORTH & SOUTH HOME
  • SOMFY
  • VILLEROY & BOCH
  • PERFEXIM LTD
  • MARBET
  • BAUFORMAT