stronywnetrza.urzadzamy.pl

Piekarniki MAXI – połączenie nowoczesnej technologii z wyjątkowym wzornictwem

zoom Piekarniki MAXI – połączenie nowoczesnej technologii z wyjątkowym wzornictwem
Fot.: Candy

Piekarniki MAXI marki Candy to innowacyjny sprzęt AGD, który idealnie sprawdzi się jako wyposażenie nowoczesnej kuchni.

MAXI pojemność – 40% więcej pojemności
Innowacyjne piekarniki marki Candy mają teraz pojemność 78 l. Jednoczenie zachowane zostały standardowe wymiary zewnętrzne sprzętu AGD. Zwężenie panelu sterującego, zwiększenie drzwi i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że duża pojemność jest widoczna na pierwszy rzut oka.

MAXI wydajność – najlepsze efekty pieczenia
Powiększone wnętrze piekarnika umożliwia równomierną i swobodną dystrybucję gorącego powietrza wewnątrz komory. Wpływa to na bardzo dobre rezultaty pieczenia. Urządzenie bardzo szybko nagrzewa się do wybranej temperatury. Temperatura pieczenia jest kontrolowana i utrzymywana na wybranym poziomie podczas całego procesu. Piekarnik MAXI gwarantuje pieczenie najwyższej jakości.

MAXI elastyczność – od jednego do pięciu poziomów pieczenia
W piekarnikach można używać jednocześnie kilku poziomów. Mamy wybór od jednego do pięciu poziomów. W jednym urządzeniu można teraz przygotować posiłki na kameralne spotkanie, a także duże przyjęcie. Piekarniki MAXI zapewniają maksimum uniwersalności w kuchni.

MAXI oszczędność – niskie zużycie energii
Produkty marki Candy są zawsze tworzone z troską o środowisko naturalne i zaangażowanie w oszczędność energii. Nie inaczej było z piekarnikami MAXI. Zużywają one o 20% mniej energii niż standardowe piekarniki w klasie A. Mogą się one pochwalić jednym z najniższych poziomów zużycia energii na rynku. Tak dobra efektywność jest wynikiem kombinacji czynników wpływających na zmniejszanie strat ciepła do minimum.

MAXI właściwości – wyjątkowe funkcje

MAXI drzwi – soft close
Innowacyjna technologia soft close zapewnia maksymalną wygodę podczas zamykania drzwi. Zamykają się one delikatnie i bezgłośnie. System zaprojektowano tak, aby spowalniał zamykanie drzwi, chroniąc je w ten sposób przed przypadkowym zamknięciem lub uszkodzeniem.

MAXI oświetlenie – technologia U-SEE
Niepowtarzalnym rozwiązaniem jest system oświetlenia Candy U-SEE, który zastępuje tradycyjne oświetlenie czternastoma najwyższej jakości lampkami LED. Umieszczone są one wewnątrz szyby piekarnika i oświetlają jego wnętrze naturalną barwą, na wszystkich poziomach. Takie rozwiązanie umożliwia sprawdzenie stanu potraw bez konieczności otwierania drzwi.

Programator dotykowy – prosty język
Nowoczesny programator dotykowy jest intuicyjny i funkcjonalny zarazem. Połączenie innowacyjnej technologii i prostej obsługi to recepta na produkty najwyższej jakości.

MAXI wzornictwo – wyjątkowa stylistyka
Celem firmy Candy jest stała poprawa jakości i efektywności swoich produktów. Wdrażanie zaawansowanych technologii przynosi doskonałe rezultaty. Stworzone, aby sprostać potrzebom użytkownika piekarniki MAXI łączą w sobie intuicyjną technologię z wyjątkowym wzornictwem.

Źródło: Candy

powiązane produkty
Podwójny piekarnik MAXI FTH824VX CANDY
Podwójny piekarnik MAXI FTH824VX CANDY

Podwójny piekarnik MAXI FTH824VX CANDY o pojemności 78 l to innowacyjne rozwiązanie 2013 roku. Piekarnik może być używany na cztery różne sposoby: jako jeden duży lub z użyciem specjalnego separatora jako dwa niezależne piekarniki z multifunkcją pracujące w tym samym ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ELEKTRA
  • HYDROPONIKA
  • BONDEX
  • LEGRAND
  • Centrum MEGA MEBLE
  • BRUK-BET
  • DURABLE
  • RIHO
  • SEVROLL-SYSTEM