stronywnetrza.urzadzamy.pl

Piekarnik wielofunkcyjny – co warto wiedzieć?

zoom Piekarnik wielofunkcyjny – co warto wiedzieć?
Fot.: HOTPOINT

Urządzeniem, które pełni kluczową funkcję w efektach naszych kuchennych rewolucji jest piekarnik. Wybór modelu oraz funkcji, które powinien posiadać jest bardzo istotną inwestycją w wyposażenie kuchni. Znacząca jest zarówno funkcjonalność, jak i estetyka. Najnowszy model proponowany przez markę Hotpoint jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które sprawdzi się niezależnie od potrzeb użytkownika. Piekarnik posiada wiele funkcji pieczenia, m.in. do mięs, ryb, pizzy, różnego rodzaju ciast.

Nowoczesny piekarnik – nowe możliwości

Piekarnik FI9 891 SCIX HA marki Hotpoint to zaawansowane urządzenie wyposażone w nowatorskie funkcje, które nie tylko pozwalają na zoptymalizowane pieczenie różnego rodzaju produktów, ale również zapewniają kontrolę nad całym procesem pieczenia. Jedną z takich funkcji jest technologia Multiflow, czyli specjalny program pozwalający na równomierną dystrybucję ciepła wewnątrz piekarnika lub Książka Kucharska, która posiada wiele automatycznych programów pieczenia, które same dostosowują czas i temperaturę do pieczonego produktu.

Piekarnik wielofunkcyjny marki Hotpoint wyposażony jest w szereg funkcji dodatkowych, które po uprzednim zaprogramowaniu same wybierają najlepszy wariant pieczenia. Wśród nich na wyróżnienie zasługują: Slow Cooking, który pozwala na przygotowanie posiłku po dłuższym czasie, nie tracąc przy tym wartości odżywczych oraz aromatu czy programy z termosondą, które same dostosowują czas i funkcję pieczenia do przygotowywanego posiłku.

 

Stylowy wygląd

Rozwiązanie marki Hotpoint to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale także stylowy wygląd, który oryginalnie urozmaici aranżację kuchni. Design piekarnika zasługuje na wyróżnienie chociażby ze względu na nagrodę, jaką otrzymał w prestiżowym konkursie Red Dot.

Łatwość w utrzymaniu

Poza praktyką stosowania oraz nowatorskim wyglądem, ważna jest także prostota użytkowania, a przede wszystkim – czyszczenia urządzenia. W tym przypadku rozwiązanie jest dziecinnie proste – piekarnik wielofunkcyjny posiada nowoczesną technologię samoczyszczenia, która pozwoli na łatwe i szybkie pozbycie się zabrudzeń powstałych podczas pieczenia. Czyszczenie kataliczne polega na wykorzystaniu specjalnych wkładów nagrzewczych, które nagrzewają się do temperatury ok. 350oC podczas pieczenia od 200 do 250oC. Na powierzchni wkładów dochodzi do utlenienia zanieczyszczeń.

Piekarnik wielofunkcyjny
marki Hotpoint wyposażony jest także w całkowicie dotykową nawigację oraz w zawiasy SoftClosing umożliwiający delikatne i ciche zamykanie drzwi urządzenia. Jest to bardzo przydatny szczegół, dzięki któremu używanie piekarnika staje się przyjemne i łatwe.


Źródło: Hotpoint

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • GRAS
  • BADUM
  • NOCLAF
  • PXF LIGHTING
  • SPOTLINE
  • PRES MEBEL
  • STUDIO STO PROCENT
  • DURABLE
  • DREWNOCHRON