stronywnetrza.urzadzamy.pl

Oświetlenie wnętrz marki Nilsen. Nowoczesne aranżacje wnętrz

zoom Oświetlenie wnętrz marki Nilsen. Nowoczesne aranżacje wnętrz
Fot.: LUMENPRO

Minimalistyczne nowoczesne aranżacje wnętrz wymagają podobnego oświetlenia. Oprawy oświetleniowe wykorzystane w takich wnętrzach mają gwarantować odpowiedniej jakości oświetlenie, a jednocześnie nie być najważniejszym obiektem w aranżacji wnętrza.

Chcąc oświetlić wnętrze można zdecydować się na jeden z dwóch sposobów dobierania lamp. Pierwszy, skupia się głównie na świetle i jego jakości, dlatego też lampy w tym przypadku będą raczej bardzo proste, o niewyszukanych kształtach i kolorach, które idealnie wtopią się w otoczenie, nie stanowiąc dodatkowej dekoracji.
Drugim sposobem jest stworzenie z lamp jednej z głównych aranżacji wnętrza.

My skupimy się dziś na pierwszym z nich.
Podążając za najnowszymi trendami w oświetleniu, marka Nilsen wprowadziła nową kolekcję opraw oświetleniowych.
Oprawy te charakteryzują się prostym i nowoczesnym wzornictwem. Minimalistyczne, proste formy, brak nadmiernego zdobnictwa oraz funkcjonalność tych lamp sprawia, że pasują one niemalże do każdego wnętrza. Bez problemu wkomponują się w otoczenie biura, hotelu czy mieszkania.

Sufitowe kostki Alta jak również proste tuby Moss w dwóch kolorach świetnie komponować się będą w nowoczesnych aranżacjach. Dodatkowym atutem są podobne kinkiety w kształcie tuby, świecące w jednym bądź dwóch kierunkach. Idealnie nadają się do oświetlenia i wyeksponowania np. dekorów na ścianie, czy obrazów.

Idąc minimalistycznym tropem, napotkamy rodzinę lamp Kiruna. Delikatne, małe kosteczki, w trzech kolorach pozwalają na stworzenie ciekawych aranżacji.

Nilsen pomyślał również o tych, którzy po całym dniu chcąc odprężyć się i zagłębić w ulubionej lekturze, idą do sypialni i kładą się z książką do łóżka.
Ultra proste kinkiety Volla, dają wystarczającą ilość światła potrzebnego do czytania. Niezwykle elastyczne, dość długie ramię, pozwala na skierowanie światła w dowolnym kierunku. Dzięki swej prostocie, można zastosować je również do podświetlenia obrazów. Do wyboru dwie opcje kolorystyczne, czarny i biały.

Źródło: LUMENPRO

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • A-Z DECOR
  • NORTH & SOUTH HOME
  • STO
  • MISE
  • DONICESTALOWE.PL
  • ELKAMINO DOM
  • DEFRA
  • KESSEL
  • SKOFF