stronywnetrza.urzadzamy.pl

Oświetlenie łazienki – lustra podświetlane LED

zoom Oświetlenie łazienki – lustra podświetlane LED
Fot.: Duravit

Podejmując decyzje o wyborze sposobu oświetlenia łazienki, warto zapoznać się z wszechstronnym rozwiązaniem projektowym od firmy Duravit, które polega na zintegrowaniu oświetlenia z lustrem łazienkowym. Nowoczesny design i dopracowane detale sprawiają, że lustra podświetlane lampami LED pasują zarówno do budynków prywatnych, jak i publicznych.

Lustra łazienkowe podświetlane oferowane w trzech wariantach: pojedyncze źródło światła na górnej krawędzi, podwójne lampy LED umieszczone po bokach oraz lustro oświetlone lampami LED z czterech stron, umożliwiają realizację zindywidualizowanych pomysłów.

 

Pojedyncza lampa LED umieszczona na górnej krawędzi lustra zapewnia bezpośrednie oświetlenie. Z kolei umiejscowienie dwóch lamp po obu jego stronach daje komfort osobie znajdującej się bezpośrednio przed nim. Specjalnie opracowany profil deflektora generuje szczególnie jednorodne światło, charakteryzujące się wysoką efektywnością.
Lustro otoczone światłem zapewnia przyjemne, pośrednie światło ze wszystkich stron. Efekt wallwash gwarantuje prawidłowe ustawienie jego źródeł, nadając pomieszczeniu niezwykłą atmosferę. Decydując się na wybór tego rozwiązania, warto zaopatrzyć się w dodatkowe oświetlenie łazienki, ponieważ nie ma bezpośredniego światła padającego na stojące przed lustrem osoby.

 

Wszystkie lustra mogą występować w trzech opcjach: good, better, best. Decydując się na opcję good, otrzymujemy modele, które obsługiwane są za pomocą włącznika ściennego. Better to wariant oświetlenia sterowanego przez włącznik sensorowy. Zapalanie i gaszenie światła odbywa się wówczas za pomocą prostego ruchu ręką.
Podobnie jak modele better, wersja best wyposażona jest we włącznik sensorowy. Dodatkową opcją, dostępną w tym wariancie, jest podgrzewanie lustra zapobiegające osiadaniu pary wodnej oraz światło dolne, podświetlające miejsce umywalkowe.

 

Źródło: Duravit

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • Grupa Armatura
  • VILLEROY & BOCH
  • tesa tape
  • ELECTROLUX
  • ELEKTRA
  • ROBI
  • TERMA
  • AGED
  • LAMPY.PL