stronywnetrza.urzadzamy.pl

Osprzęt elektroinstalacyjny FLEXI. Gniazda i łączniki inne niż wszystkie!

zoom Osprzęt elektroinstalacyjny FLEXI. Gniazda i łączniki inne niż wszystkie!
Fot.: Karlik Elektrotechnik

Nowe gniazda i łączniki podtynkowe z serii Flexi firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. zostały wprowadzone do sprzedaży 13.05.2013. Osprzęt elektroinstalacyjny Flexi to nowa technologia – nowy system łączenia.

Łączniki i gniazda podtynkowe z serii Flexi dają nieograniczone możliwości łączenia dowolnych mechanizmów w układy wieloramkowe w pionie lub w poziomie. Ta nowa, wyjątkowa funkcjonalność wyróżnia serię Flexi od innych dostępnych na rynku. Osprzęt elektroinstalacyjny dzięki praktycznym rozwiązaniom, bogatej palecie kolorystycznej i uniwersalnej formie sprosta potrzebom każdego użytkownika ceniącego proste formy i funkcjonalność.

Flexi – łączy wyjątkowo
Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych ramek wielokrotnych. Ramki pojedyncze łączy się ze sobą w prosty sposób.

Elastyczność
Nie ma łatwiejszego sposobu, aby stworzyć układ wieloramkowy w pionie lub w poziomie. Wystarczy mechanizm obrócić o 90°.

Nie przegap:
Inne gniazda i łączniki firmy Karlik Elektrotechnik >>>
Inspirujące aranżacje wnętrz mieszkalnych w nowoczesnym stylu >>>
Jak urządzić salon? Produkty do wykończenia nowoczesnego salonu >>>

Kolorystyka
Gniazda i łączniki serii Flexi dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej. Od klasycznych odcieni bieli i beżu do kolorów metalizowanych: srebrny, złoty, brązowy i grafitowy. W sprzedaży dostępne są także boki ramek w pełnej kolorystyce serii Flexi. Umożliwia to tworzenie wielu własnych kombinacji kolorystycznych.

Źródło: Karlik Elektrotechnik

powiązane produkty
Gniazdo pojedyncze Flexi KARLIK ELEKTROTECHNIK
Gniazdo pojedyncze Flexi KARLIK ELEKTROTECHNIK

Gniazdo pojedyncze Flexi KARLIK ELEKTROTECHNIK z nowej serii gniazd i łączników w systemie podtynkowym, modułowym – bez konieczności stosowania ramek wielokrotnych. Osprzęt elektroinstalacyjny Flexi daje nieograniczone możliwości łączenia dowolnych mechanizmów w układy wieloramkowe w pionie lub w poziomie. Ta wyjątkowa ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON