stronywnetrza.urzadzamy.pl

Osłona przeciwsłoneczna ze stali nierdzewnej. Markizy balkonowe i tarasowe

zoom Osłona przeciwsłoneczna ze stali nierdzewnej. Markizy balkonowe i tarasowe
Fot.: MARKILUX

Markizy balkonowe i tarasowe ze stali nierdzewnej nawet po latach zachowują swój blask. Osłona przeciwsłoneczna jest kupowana głównie po to, aby latem móc przytulnie odpocząć w cieniu na balkonie lub tarasie. A także, aby ograniczyć nagrzewanie się przylegających pomieszczeń mieszkania. Przy wyborze konkretnego modelu coraz częściej zwracamy uwagę na design markizy oraz to, w jaki sposób wygląda ona na ścianie domu.

Właśnie przy nowoczesnej architekturze zwracamy uwagę czy urządzenie pasuje do stylistyki budynku. Bardzo pożądany jest więc ponadczasowy design osłony przeciwsłonecznej. Szukając czegoś szczególnego, warto wybrać stal szlachetną. Jest ona niemal niezniszczalna i przez długi czas zachowuje swój elegancki urok.

Stalowe markizy balkonowe i tarasowe
Taką markizą jest model ES-1 firmy markilux. Wyróżnia się ona pięknym kształtem kasety, w której idealnie mieści się poszycie i ramiona przegubowe. Stelaż został wykonany ze szczotkowo matowanej stali szlachetnej, która jest odporna na korozję, co sprawia że urządzenie jest bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Markiza utrzyma swój atrakcyjny wygląd przez kilkadziesiąt lat i na długo zachowa swoją wysoką wartość. Charakteryzuje ją eleganckie wzornictwo i pofalowana powierzchnia kasety. Solidne, mocne i silne silne ramiona za pomocą siłowników gazowych, optymalnie naciągają poszycie. Dzięki temu, że markiza ES-1 jest jednocześnie funkcjonalna i starannie zaprojektowana, należy do klasyków wzornictwa i pasuje do budynków o nowoczesnej architekturze.

Źródło: MARKILUX

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON