stronywnetrza.urzadzamy.pl

Oprawy oświetleniowe PXF Lighting w obiektach sportowych w Soczi

Fot.: PXF LIGHTING

Polski producent systemów i opraw oświetleniowych, firma PXF Lighting dostarczyła lampy sufitowe do obiektów sportowych zbudowanych specjalnie na XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi.

Oświetlenie wnętrz obiektów sportowych w Soczi będzie realizowane przez downlighty BARI II, plafoniery FINESTRA RING oraz oprawy systemowe VIP.
Przykładem takiej realizacji jest wnętrze centrum łyżwiarskiego Adler Arena. Będą tam rozgrywane konkurencje w łyżwiarstwie szybkim. Igrzyska Olimpijskie w Soczi będą pierwszymi igrzyskami zimowymi organizowanymi w Rosji. Przez ponad dwa tygodnie w dniach 07–23 lutego 2014 będziemy obserwować zmagania zawodników.

Na chwilę obecną do udziału zakwalifikowali się sportowcy z Czech, Finlandii, Francji, Kanady, Niemiec, Norwegii, Polski, Rosji, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji i Włoch.

Firma PXF Lighting specjalizuje się w zaawansowanych technicznie i konstrukcyjnie rozwiązaniach z zakresu techniki świetlnej, produkuje oprawy i systemy oświetleniowe. Jej działalność obejmuje także prace projektowe i wdrożenia z zakresu sterowania oświetleniem oraz automatyzacji obiektów (inteligentne budynki). Ponad 19 lat doświadczenia, stale rozbudowywana sieć dystrybutorów w kraju oraz eksport do 40 państw świata stawiają PXF Lighting w czołówce polskich producentów oświetlenia. Wysoka jakość produktów została potwierdzona licznymi certyfikatami, w tym ISO 9001:2008.

Źródło: PXF Lighting

powiązane produkty
Plafoniera na świetlówki kompaktowe Finestra Ring PXF LIGHTING
Plafoniera na świetlówki kompaktowe Finestra Ring PXF LIGHTING

Uniwersalna plafoniera na źródła świetlówkowe kompaktowe Finestra Ring PXF LIGHTING. Oprawa oświetleniowa może być wykorzystywana zarówno w miejscach użyteczności publicznej jak i mieszkaniach. Charakteryzuje się okrągłym kształtem i minimalistycznym designem. Dodatkowym uzupełnieniem zastosowania oprawy Finestra Ring jest możliwość zwieszenia przy ...

Oprawy oświetleniowe typu downlight Bari II Downlight PXF LIGHTING
Oprawy oświetleniowe typu downlight Bari II Downlight PXF LIGHTING

Oprawy oświetleniowe Bari II Downlight PXF LIGHTING to seria opraw typu downlight z szeroką gamą elementów dekoracyjnych. Charakteryzuje je łatwy montaż bezpośrednio na suficie. Ring z aluminium jest malowany elektrostatycznie standardowo na biało. Reflektor wykonany z polerowanego aluminium obwodowo fasetonowany. ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • WILLOW HOUSE
  • RAUMPLUS
  • A.R.M.
  • VESCOM
  • TCHIBO
  • DOMAREX
  • GTV
  • WEBER
  • MINERVA