stronywnetrza.urzadzamy.pl

Ogrzewanie i chłodzenie ładnie ukryte. Klimakonwektory Verano

zoom Ogrzewanie i chłodzenie ładnie ukryte. Klimakonwektory Verano
Fot.: VERANO

Klimakonwektor podłogowy lub ścienny to urządzenie grzewczo-chłodzące, w którym są połączone obie ważne funkcje: ogrzewanie i chłodzenie. Odpowiednia temperatura pomieszczenia, w którym przebywamy ma istotny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. W klimacie, w którym na przemian występują upalne lata i srogie zimy doskonale sprawdzi się nowoczesny klimakonwektor firmy Verano.

Firma Verano zdecydowała się na połączenie dwóch różnych funkcji: grzewczej i chłodzącej w jednym urządzeniu, w efekcie powstał wyjątkowy i nowoczesny klimakonwektor, który zapewni optymalną temperaturę o każdej porze roku.

Klimakonwektor Verano-konwektor w zależności od aury panującej za oknem przyjemnie schłodzi lub ogrzeje pomieszczenie zapewniając nam komfort i dobre samopoczucie. Wyposażony jest w wydajny element grzewczo-chłodzący oraz cichy wentylator w technologii EC. Prosty w obsłudze panel sterowania pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury w pomieszczeniu. Bardzo mała bezwładność pozwala szybko nagrzać lub schłodzić wnętrze. Dostępny jest w dwóch typach: podłogowym CVK lub ściennym CVKS, dzięki czemu może być zamontowany w każdym pomieszczeniu w podłodze lub na ścianie.

Klimakonwektor Verano to sprawdzone rozwiązanie na idealną temperaturę przez cały rok. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, starannie dopracowany w każdym szczególe, jest stylowym urządzeniem grzewczo-chłodzącym, które wkomponuje się w każde pomieszczenie.

Źródło: Verano

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MARCHEWKA
  • UNIMEBEL
  • DREWNOSTYL
  • AGED
  • LUXUM
  • DREWNOCHRON
  • RAUMPLUS
  • KINNARPS
  • SCHELL