stronywnetrza.urzadzamy.pl

Obrazy jako dekoracje salonu. Malarstwo współczesne od firmy Dagma Art

Fot.: DAGMA ART

Malarstwo współczesne nie musi być drogie. Dzięki technice kopiowania giclée otrzymujemy obrazy, które nie są tak drogie jak oryginały. Jako dekoracje salonu lub gabinetu świetnie sprawdzą się wiernie odtworzone dzieła.

Dekoracje ścian salonu w postaci dzieł sztuki nie muszą wiązać się z ogromnymi wydatkami. Codziennie pojawiają się nowe rozwiązania, dzięki którym mamy możliwość zdobywania atrakcyjnych elementów wykańczających wnętrza.
Jednym z takich pomysłów jest giclée. Giclée to wysokiej klasy serie obrazów wykonywane w ramach zamkniętych, limiowanych edycji. Cena jednego takiego obrazu stanowi ułamek ceny oryginału, a jego jakość i trwałość zapewniają najwyższej jakości barwniki. Ponadto, każdy egzemplarz ma swój numer seryjny, hologram oraz certyfikat autentyczności.
Giclée na polskim rynku upowszechnia firma Dagma Art. Udało jej się zaprosić topowych polskich malarzy współczesnych do współpracy, dzięki czemu oferta firmy jest naprawdę imponująca.

Cały proces tworzenia giclée w firmie Dagma Art nadzorowany jest przez autorów dzieł, którzy osobiście ubogacają niepowtarzalnymi detalami wszystkie prace. Każda z nich jest też przez autora podpisywana oraz sprawdzana pod kątem wiernego odwzorowania barw. Z uwagi na swoje walory artystyczne i kolekcjonerskie, giclée mają dużą wartość inwestycyjną, a dzięki bogatej ofercie firmy, obrazy Dagmy Art mogą stanowić wykończenie bardzo zróżnicowanych wnętrz.

Źródło: Dagma Art

powiązane produkty
Obraz Venice, Jan Stokfisz-Delarue DAGMA ART
Obraz Venice, Jan Stokfisz-Delarue DAGMA ART

Obraz „Venice” z 2013 roku wykonany w technice giclée. Obraz namalowany techniką akrylową na płótnie. Przedstawia weneckie kamienice nad kanałem. Autor: Jan Stokfisz-Delarue

Obraz Och! Dominik Jasiński DAGMA ART
Obraz Och! Dominik Jasiński DAGMA ART

Obraz „Och!” z roku 2012 wykonany w technice giclée. Obraz namalowany techniką olejną na płótnie. Autor: Dominik Jasiński

Obraz Schody do nieba, Marcin Kołpanowicz DAGMA ART
Obraz Schody do nieba, Marcin Kołpanowicz DAGMA ART

Obraz „Schody do nieba” z roku 1999 wykonany w technice giclée. Obraz namalowany techniką olejną na płótnie, pochodzi z cyklu „Mitologia Przedmieścia”. Autor: Marcin Kołpanowicz

Obraz Epizod bitewny czyli sraczka samuraja, Leszek Żegalski DAGMA ART
Obraz Epizod bitewny czyli sraczka samuraja, Leszek Żegalski DAGMA ART

Obraz „Epizod bitewny czyli sraczka samuraja” z roku 1986 wykonany w technice giclée. Obraz namalowany techniką olejną na płótnie, pochodzi z cyklu „Współczesny rycerz”. Autor: Leszek Żegalski

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • WILLOW HOUSE
  • RAUMPLUS
  • A.R.M.
  • VESCOM
  • TCHIBO
  • DOMAREX
  • GTV
  • WEBER
  • MINERVA