stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowy salon pokazowy PEKA w Swarzędzu – ergonomia i funkcjonalne rozwiązania

zoom Nowy salon pokazowy PEKA w Swarzędzu – ergonomia i funkcjonalne rozwiązania
Fot.: PEKA

Firma PEKA od lat wyznacza standardy ergonomii w kuchni. Właśnie otworzyła następny salon pokazowy, tym razem w Swarzędzu. Można w nim przekonać się, że wyznawane przez firmę wartości podkreślające stosowanie funkcjonalnych rozwiązań w projektowaniu wnętrz są jej najmocniejszą stroną.

Otwarcie swarzędzkiego showroomu miało miejsce 18 czerwca 2015, zbiegło się ono z jubileuszem 20-lecia funkcjonowania firmy na polskim rynku.

Rozwiązania zaprezentowane w showroomie, urządzonym na wzór apartamentu pokazowego, ułatwiają zrozumienie tego co jest najważniejsze w projektowaniu wnętrz. To właśnie ergonomia w kuchni, która jest bardzo funkcjonalna, dzięki np.: wyciągom TANDEM, PLENO i CONVOY oraz systemom narożnym LE MANS czy MAGIC-CORNER.

PEKA oferuje jeszcze więcej – funkcjonalną aranżację można przenieść do całego wnętrza domu czy mieszkania. Odwiedzając showroom, zarówno klienci, jak i architekci, przekonują się jak w praktyczny, a zarazem gustowny sposób można urządzić garderobę lub pralnię. Przykuwa spojrzenia elegancki design wyposażenia łazienki. W tych pomieszczeniach świetnie sprawdzają się szafki, które zapewniają łatwy i szybki dostęp do przestronnego wnętrza, np.: HAWA, EXTENDO, CONVOY czy CLIMBER.

Wszystkim podoba się domowe biuro – sprytnie ukryte w przestrzeni salonu. Z wykorzystaniem systemu HAWA, stworzono wnękę z przyjaznym miejscem pracy. W samym salonie doskonale sprawdzają się szafki CLIMBER otwierane dotykiem oraz półki EXTENDO.

Trzy razy E, czyli ergonomia, elegancja i elastyczność charakteryzują najnowszy salon pokazowy. Warto podkreślić także nowoczesne rozwiązania i funkcjonalną aranżacja przestrzeni. Showroom zachwyca designem, jednak aby w pełni docenić jakość zastosowanych rozwiązań najlepiej osobiście je wypróbować, otworzyć szafki i zajrzeć do wnętrza, aby poczuć, jak są przyjazne.

Nowy showroom otwarto w siedzibie firmy PEKA w Swarzędzu – Jasinie, przy ulicy Wrzesińskiej 183.

Źródło: PEKA, www.peka.pl

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ELECTROLUX
  • ARMSTRONG
  • BOCONCEPT
  • NORTH & SOUTH HOME
  • SOMFY
  • VILLEROY & BOCH
  • PERFEXIM LTD
  • MARBET
  • BAUFORMAT