stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesne umywalki do eleganckich łazienek

zoom Nowoczesne umywalki do eleganckich łazienek
Fot.: Technistone

Współczesne aranżacje eleganckich łazienek opierają się na łączeniu wyjątkowego designu z funkcjonalnością. Ilustracją tego trendu są nowoczesne umywalki firmy Technistone, które wykonane są z konglomeratu kwarcowego. Cechują się skośnym dnem oraz brakiem tradycyjnego odpływu.

Wzornictwo przemysłowe jest obecnie bardzo rozbudowaną dziedziną zajmującą się twórczym projektowaniem przedmiotów codziennego użytku po to, aby wzbogacać wystrój wnętrz niebanalnymi rozwiązaniami. Architekci firmy Technistone, podążając za współczesnymi potrzebami stworzyli nowy projekt umywalek o geometrycznym kształcie, które charakteryzuje niecka ze skośnym dnem. Produkt opracowany jest z myślą o tych, którzy pragną urządzić elegancką łazienkę.

Nowoczesne umywalki Technistone produkowane są przy użyciu technologii, która polega na wycięciu w powierzchni płyty prostokątnego otworu i opuszczeniu jego dna pod zadanym kątem. Takie rozwiązanie umożliwia kierowanie nadmiaru wody wprost do podłużnej szczeliny. Dzięki temu nie ma ryzyka zatkania przepływu lub gromadzenia się płynu wewnątrz niecki. Zespolenie niecki z blatem pozwala także na uniknięcie sytuacji, kiedy woda i zanieczyszczenia przedostają się do szczeliny. Trzeba jednak pamiętać, że nowoczesne umywalki Technistone przeznaczone są głównie do łazienek i salonów kąpielowych, ponieważ nie są wyposażone w sitko. Produkt znajdzie swoje zastosowanie także w kuchni jako stylowy zlewozmywak, aczkolwiek należy uważać, aby odpadki nie przedostawały się do kanalizacji.

Umywalki ze skośnym dnem będą ozdobą każdej eleganckiej łazienki ze względu na swój oryginalny wygląd. Jednolitość materiału umywalki i blatu zapewnia spójność zabudowy i nowoczesny design. Aby uzyskać satysfakcjonujący nas efekt, surowiec poddany obróbce musi wyróżniać się wysokimi parametrami technicznymi. Powinien być spoisty i trwały, a jednocześnie plastyczny, lekki i nie kruszący się.

Wszystkie wskazane cechy ma konglomerat kwarcowy – kamień ulepszony technologicznie, który zachowuje naturalny wygląd surowca, a przy tym utrzymuje wszystkie istotne właściwości użytkowe. Umywalki cechuje wysoka odporność na uderzenia i zarysowania za sprawą trwałej struktury materiału. Co więcej, produkt jest wodoodporny i antybakteryjny. Konglomerat nie zmienia koloru pod wpływem wody, a także jest łatwy w czyszczeniu. Powierzchnia jest delikatna i miła w dotyku, co zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania. Ponadto, bogata gama kolorystyczna umożliwia dostosowanie produktu do stylistyki aranżacji, dzięki czemu możemy stworzyć łazienkę marzeń.


Źródło: TECHNISTONE

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • WILLOW HOUSE
  • RAUMPLUS
  • A.R.M.
  • VESCOM
  • TCHIBO
  • DOMAREX
  • GTV
  • WEBER
  • MINERVA