stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesne meble łazienkowe podstawą pięknych aranżacji łazienek

zoom Nowoczesne meble łazienkowe podstawą pięknych aranżacji łazienek
Fot.: DEFRA

Nowe meble łazienkowe powstające w wyniku miłości do pięknych i funkcjonalnych aranżacji łazienek, są tworzone pod wpływem obserwacji najnowszych trendów i wsłuchiwania się w opinie użytkowników. Pod marką Defra pojawiły się trzy nowe kolekcje mebli łazienkowych, które zapewne spodobają się wielu miłośnikom pięknych aranżacji łazienek.

Kolekcja Alta jest elegancka i oszczędna w formie, doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach łazienek. Podwieszenie szafek nada wnętrzu lekkości, a relingowe uchwyty dodają kolekcji charakteru i podkreślają kolorystykę mebli. Pojemna szafka z szufladami i blatem pomieści wszystkie akcesoria łazienkowe. Uzupełnieniem kolekcji Alta jest szeroki wybór luster, a także dwie prostokątne umywalki: z owalną linią misy CITY i wyposażona w system poziomujący MONA.

Meble łazienkowe Amura spodobają się zwolennikom łączenia błyszczącej bieli lakierów z pięknymi dekorami, odwzorowującymi drewniane usłojenie. Geometryczna forma mebli została podkreślona ma pomocą oryginalnych chromowanych uchwytów. Natomiast efekt głębi wprowadza cofnięty front w połączeniu z frezowanymi bokami. Najbardziej interesującym elementem kolekcji jest podwójna umywalka PLAN, na której można zorganizować oddzielne strefy dla niej i dla niego.

Kolekcja mebli łazienkowych Cala to doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki. Szafki o nowoczesnej linii mają zaokrąglone uchwyty i precyzyjnie dopasowaną umywalkę z serii PORTO lub ROMA. Taki zestaw idealnie sprawdza się w minimalistycznej aranżacji łazienki. System DefraSoftClose ułatwia wygodne i ciche zamykanie szuflad i drzwiczek.

Źródło: DEFRA

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ANDREWEX
  • GROHE
  • KESSEL
  • ŚNIEŻKA
  • Centrum MEGA MEBLE
  • DPS
  • MINERVA
  • DRYMAR
  • STUDIO STO PROCENT