stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesne kształty dekoracyjnych grzejników łazienkowych

zoom Nowoczesne kształty dekoracyjnych grzejników łazienkowych
Fot.: ZEHNDER

Zwykłe rurkowe grzejniki dekoracyjne do łazienek nie spełniają już swoich funkcji dekoracyjnych. Od urządzeń grzewczych oczekujemy sprawnej pracy, ale również mają one być ładne, pasować do wnętrza, a nawet decydować o jego charakterze.

Łazienkowe grzejniki dekoracyjne Zehnder są opracowane przez znanych designerów, dlatego sprawiają, że nasze wnętrza są piękne i funkcjonalne. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne Vitalo, Nobis i Metropolitan wyróżniają się swoim designem, który doskonale sprawdzi się w aranżacjach łazienek, a także kuchni, sal fitness oraz salonów.

Styl i prostota grzejnika Zehnder Vitalo
Nowoczesność i funkcjonalność w grzejniku dekoracyjnym Zehnder Vitalo łączy się ze smukłą i lekką konstrukcją oraz minimalistycznym profilem. Niepowtarzalny wygląd zawdzięcza on bardzo cienkiej formie i płaskiemu frontowi.
Grzejniki Vitalo dostępne są w wersji wodnej i elektrycznej. Ma on kilkanaście wariantów powierzchni w dwóch efektownych modelach. Wersja Zehder Vitalo Bar jest wyposażona w funkcjonalny uchwyt na tkaniny, natomiast model Spa ma eleganckie wycięcia przeznaczone do zawieszania ręczników.

Zehnder Nobis – funkcjonalność z charakterem
Grzejnik Zehnder Nobis oferowany jest w wersji wodnej i elektrycznej. Bardzo dobrze pasuje do klasycznych, stylowych wnętrz. Niepowtarzalność kształtu zawdzięcza dużym odstępom pomiędzy kolektorami grzewczymi, co nadaje mu nie tylko charakteru, ale też funkcjonalności – można na nim wygodnie powiesić wiele ręczników jednocześnie.

Elegancki i wyrafinowany grzejnik Zehnder Metropolitan
Innowacyjna konstrukcja grzejnika Zehnder Mertopolitan wpływa na atrakcyjny wygląd pomieszczenia, sprawiając wrażenie lekkości. Pasuje on do aranżacji wnętrz w różnych stylach. Oferowany jest w wielu rozmiarach, wersjach i kolorach. Efektownie prezentuje się on w wykonaniu „na miarę”, doskonale podkreśli charakter każdego wnętrza.

Źródło: Zehnder

powiązane produkty
Grzejnik dekoracyjny ZEHNDER Metropolitan
Grzejnik dekoracyjny ZEHNDER Metropolitan

Grzejnik dekoracyjny Metropolitan firmy ZEHNDER urzeka przejrzystą formą wyrazistej ramy i nowoczesnych, płaskich kolektorów o przekroju trójkąta. Jego uzupełnieniem jest elegancki uchwyt, który umożliwia łatwe zawieszanie ręczników. Model jest dostępny w wariancie Spa z dodatkowymi, funkcjonalnymi przestrzeniami pomiędzy kolektorami. Zarówno ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • UNIMEBEL
  • HOUSE & MORE
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • CONSTRUCTOR
  • DEFRA
  • WHAMAKU.PL
  • PROFIM
  • SHARP
  • STEGU