stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesne instalacje sanitarne. Stelaże podtynkowe, zawory, syfony firmy KK-POL

zoom Nowoczesne instalacje sanitarne. Stelaże podtynkowe, zawory, syfony firmy KK-POL
Fot.: KK-POL

Nowoczesne instalacje sanitarne są ukryte pod wykończeniem łazienki. Warto wybrać sprawdzone stelaże podtynkowe, zawory spustowe, syfony, zawory napełniające, przyciski do spłuczek. Unikniemy wtedy awarii i częstych napraw, produktów, do których nie zawsze jest łatwy dostęp.

Zawory spustowe
Firma KK-POL podczas 20-letniej działalności wprowadziła na rynek kilka modeli zaworów spustowych, które mają od wielu już lat ugruntowaną pozycję na rynku. Charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i przede wszystkim długą żywotnością. Większość części zamiennych do zaworów można nabyć od ręki na stronie internetowej lub w siedzibie firmy.

Zawory spłukujące charakteryzują się możliwością nastawienia optymalnej ilości wypuszczanej wody. Umożliwia to przy zastosowaniu dowolnej ceramiki ograniczyć ilość zużycia wody, a jednocześnie utrzymuje naszą toaletę w idealnej czystości. Wszystkie zawory spustowe firmy KK-POL są uniwersalne i dzięki temu są kompatybilne z większością typów spłuczek. Cała seria zaworów spustowych działa ekonomicznie oszczędzając wodę w systemach dwufunkcyjnych lub z opcją stop. Przyciski do wszystkich zaworów są wykonane w wersji chrom. Konstrukcja zaworów zapewnia docisk pokrywy do zbiornika.

Stelaże podtynkowe AQUAFIORI
Stelaże podtynkowe KK-POL z serii AQUAFIORI wyróżniają się zaletami, które sprawiają, iż w swojej kategorii nie mają sobie równych. Charakteryzują się również, wysoką jakością przy wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Są znane przede wszystkim ze swojej niezawodności. Każdy z zestawów przechodzi specjalistyczne testy przed wysłaniem do klienta i ma 10-letnią gwarancję.

Firma gwarantuje, w każdej chwili, dostępność elementów jak i podzespołów podtynkowych zarówno w zakładzie jak i poprzez stronę internetową. Zestawy AQUAFIORI wytwarzane są w zakładach na terenie Polski, co pozwala firmie na nieograniczone możliwości techniczne i stwarza przewagę nad konkurencją, jest – w Polsce – jedyną taką firmą w branży.

Brand AQUAFIORI

Ogrody Semiramidy – jeden z cudów świata antycznego, zarówno architektonicznego jak i estetycznego, były również w tamtym okresie jednym z najbardziej nowoczesnych systemów wodno-kanalizacyjnych. Ogromne znaczenie w filozofii brandu ma również woda, która od wieków jest uznawana za symbol czystości, siły i progresywności.
Taki jest właśnie brand AQUAFIORI – funkcjonalny i ergonomiczny, niezawodny i nowoczesny, ze stylowym wzornictwem i komfortem użytkowania, a jednocześnie dzięki konkurencyjnej cenie i dostępności jest w zasięgu ręki każdego klienta.

Stelaże podtynkowe AQUAFIORI mają zalety, które sprawiają, że w swojej kategorii nie mają sobie równych. Produkty te oferują najwyższą jakość przy naprawdę konkurencyjnych cenach i są dostępne na każdą kieszeń.

Firma może pochwalić się bardzo szybką realizacją zamówień, nawet przy zamówieniach hurtowych, nie przekraczającą terminu 48 godzin od momentu przyjęcia zlecenia. W razie jakichkolwiek reklamacji realizacja ich odbywa się praktycznie od ręki. Wszystkie elementy i podzespoły stelaży podtynkowych dostępne są, również w każdej chwili, w zakładzie lub na stronie internetowej. Dzieje się tak, ponieważ wszystko jest produkowane samodzielnie we własnych zakładach na terenie Polski i w tej branży jest to jedyna taką firma. Daje jej to nieograniczone możliwości techniczne i przewagę nad konkurencją.

Stworzenie spójnej, silnej i rzetelnej marki AQUAFIORI to jeden z kluczowych zasobów firmy obok: norm, wartości, wiedzy, umiejętności oraz reputacji. Połączono w niej najwyższą jakość, korzyści i emocje.

Syfony
Nie ma nic przyjemniejszego od kąpieli w naszej własnej łazience. Tylko niezawodny i wydajny syfon sprawi, że w pełni będziemy mogli oddać się tej przyjemności.

Od wielu już lat firma KK-POL jest liderem w produkcji wszelkiego rodzaju syfonów. Wszystkie syfony i uszczelki wykonane są z najlepszych materiałów i dzięki temu wykazują dużą odporność na wysokie temperatury oraz na różnego rodzaju środki czystości i dezynfekcji. Konstrukcja produktów pozwala na osiągnięcie doskonałego przepływu wody i skutecznie zapobiega osadzaniu się osadów i nieczystości.

Płytki przycisków

Firma KK-POL oferuje szeroką gamę przycisków do stelaży podtynkowych. Wytwarzane są w wielu wariantach kolorystycznych, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Powierzchnie płytek są odporne na zarysowania.

Nieodłącznym elementem wszystkich stelaży AQUAFIORI są płytki przycisków. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania i idealnie komponują się z najnowszymi trendami aranżacyjnymi, jakie znajdują się w nowoczesnych łazienkach. Dzięki swojej różnorodności cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników i projektantów.

Zawory napełniające
Firma KK-POL podczas 20-letniej działalności wprowadziła na rynek kilka modeli zaworów napełniających. Jednocześnie stale je modernizowała w celu uzyskania wyrobu o najwyższych parametrach technicznych i funkcjonalnych. Zawory spełniają wymagania normy PN-EN 14124:2005.

W 2013 roku powstał zawór napełniający ZN3. Zawór ten uzyskał certyfikat NF. Zgodność wyrobu z obostrzonymi wymaganiami wytrzymałości i funkcjonalności produktów, oznaczonych francuskim znakiem NF, została potwierdzona przez niezależną jednostkę badawczą w akredytowanym laboratorium Centre Scientifique et Technique du Batiment (CSTB). Wyroby, które mają znak NF charakteryzują się 4-krotnie większą wytrzymałością i dłuższym okresem eksploatacji.

Zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności zaworów jest realizowane poprzez nadzór nad procesem produkcyjnym objętym systemem zarządzania jakością zgodnym z ISO 9001, jak również cyklicznymi audytami CSTB. Powtarzalność wyrobu jest potwierdzona poprzez 100% kontrolę produktów na linii montażowej. Dodatkowo gotowe wyrobu wprowadzone do obrotu badane są okresowo przez jednostkę badawczą CSTB. Uzyskanie wyjątkowych cech wyrobu było możliwe poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii wytwarzania, zastosowanie innowacyjnej myśli technicznej w nowoczesnym rozwiązaniu konstrukcyjnym oraz użycie wysokiej jakości surowców i materiałów do produkcji.

Spłuczki natynkowe
Spłuczki natynkowe KK POL przystosowane są do montażu wysokiego, niskiego i średnio położonego.
Spłuczki wyposażone są w zestaw zaworów oraz pozostałych akcesoriów i elementów potrzebnych do zamontowania w toalecie. Materiał zbiornika nie żółknie i jest bardzo odporny na zadrapania. Wszystkie spłuczki natynkowe gwarantują maksymalną oszczędność wody.

Dozowniki płynu
Dozowniki płynów KK-POL idealnie nadają się zarówno do kuchni, jak i do łazienki.
Montowane są w blacie i dzięki temu zawsze znajdują się we właściwym miejscu.
Sprzedawane są w trzech kolorach.

Źródło: KK-POL

powiązane produkty
Płytka przycisku do stelaży podtynkowych V1 chrom AQUAFIORI
Płytka przycisku do stelaży podtynkowych V1 chrom AQUAFIORI

Płytka przycisku V1 do sterowania spłuczkami podtynkowymi z systemem dwufunkcyjnym regulującym ilość wypuszczanej wody. Płytki w kolorze chromu z tej serii mają wiele możliwości konfiguracji materiałów. Firma KK-POL przygotowała szeroką ofertę przycisków do stelaży podtynkowych. Dostępne są one w wielu ...

Stelaż podtynkowy Premium AQUAFIORI
Stelaż podtynkowy Premium AQUAFIORI

Stelaż podtynkowy Premium to zestaw, który ma największą ramę ze wszystkich stelaży AQUAFIORI. Szerokość zestawu wynosi 500 mm i ma zamontowany duży zbiornik, w którym mieści się większa ilość wody do spłukiwania. Jest wyposażony tylko w cztery punkty mocowania i ...

Stelaż podtynkowy do bidetu AQUAFIORI z metalową płytą przyłączeniową
Stelaż podtynkowy do bidetu AQUAFIORI z metalową płytą przyłączeniową

Podtynkowy stelaż do bidetu AQUAFIORI jest przeznaczony do zawieszenia bidetu w konstrukcji płyt gipsowych. Jest on dostosowany do większości typów ceramiki różnych producentów. Stelaż ma metalową płytę przyłączeniową, wyposażoną w dwie mufy mosiężne G1/2” w zabudowie z tworzywa sztucznego. Numer ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO