stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesna kuchnia – wysoka zabudowa kuchenna

zoom Nowoczesna kuchnia – wysoka zabudowa kuchenna
Fot.: Spółka Meblowa KAM

Można „dyskutować” z gustami i nie ulegać obowiązującym trendom, ale statystyk nie da się oszukać. Zabudowa kuchenna pod sufit to najpopularniejsze rozwiązanie w aranżacji nowoczesnej kuchni. Dodatkowo, jedno z najskuteczniejszych, aby optymalnie zagospodarować nawet nieduże wnętrze.

Mała kuchnia … duży problem, zwłaszcza dla użytkowników, którzy chcieliby w pełni korzystać ze wszystkich jej funkcji. Ale i z tą niedogodnością można sobie poradzić, zabudowując dostępną przestrzeń nie tylko wszerz, ale i wzdłuż. Okazuje się bowiem, że właśnie to rozwiązanie najczęściej wybierają klienci Spółki Meblowej KAM.
Statystyki sprzedażowe z roku 2016 producenta mebli kuchennych z Milejewa pokazują, że największym zainteresowaniem cieszyły się dwa systemy mebli: KAMduo XL i Olivia Soft. W czym tkwi ich atut? Oba pozwalają zaaranżować zabudowę kuchenną aż pod sam sufit.


– Od kilku sezonów naszym hitem sprzedażowym jest linia KAMduo XL, ale w tym roku takim samym powodzeniem wśród klientów cieszył się system Olivia Soft – potwierdza Alicja Gajewska ze Spółki Meblowej KAM. – Systemy są utrzymane w nieco odmiennej stylistyce, mają inny design i oferowane są w innych dekorach, ale w obu proponujemy klientom możliwość zabudowania pojemnymi i funkcjonalnymi szafkami całej ściany do wysokości sufitu.

 

Po raz pierwszy możliwość zwiększenia standardowej wysokości szafek wiszących (72 cm) do 100 cm wprowadzono w systemie KAMduo XL. Dzięki temu pojemność tych szafek wzrosła o 40%, a klienci szybko przekonali się do nowego, praktycznego rozwiązania. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, a także Złoty Medal – Wybór Konsumentów to dowód na to, że producent skutecznie odpowiedział na oczekiwania nabywców kuchni. Dlatego możliwość tę zaproponował również w systemie Olivia Soft.
Drugim pomysłowym rozwiązaniem dostępnym w obu liniach mebli kuchennych, które przekonało klientów firmy KAM, są szafki dolne wyposażone w regulowane nóżki w wysokości 10 lub 15 cm. Dzięki nim można ustawić wysokość blatu roboczego odpowiednio do wzrostu użytkownika.

 

– Systemy mebli wyposażamy w nowoczesne szuflady z pełnym wysuwem, co ułatwia dostęp do przechowywanych w nich akcesoriów kuchennych, naczyń czy zapasów – mówi Alicja Gajewska. – Zarówno szuflady, jak i szafki mają zawiasy z miękkim domykaniem, dzięki którym zamykają się cicho i delikatnie po lekkim pchnięciu frontu.

System Olivia Soft oferowany jest w trzech dekorach drewnopodobnych: sosna Andersen, dąb Saint Tropez oraz dąb złoty. Z kolei design systemu KAMduo XL opiera się na duetach kolorystycznych uzyskanych z połączenia dekoru inspirowanego rysunkiem drewna i połyskującego akrylu w kolorze waniliowym lub szarym.

 

Źródło: Spółka Meblowa KAM

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • DEANTE
  • PXF LIGHTING
  • JADIK
  • ADRIANA FURNITURE
  • MOZAIKOWE.PL
  • OSPEL
  • ŚWIATŁY
  • Twoja Inspiracja
  • MARDOM