stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowe meble marki LaCividina w ofercie firmy Decoina

zoom Nowe meble marki LaCividina w ofercie firmy Decoina
Fot.: DECOINA

Firma Decoina w swoim salonie sprzedaje meble, dekoracje, oświetlenie, a także zajmuje się projektowaniem oświetlenia i aranżacji wnętrz. Jedną z oferowanych marek jest LaCividina, której najnowsze produkty zostały zaprezentowane podczas tegorocznych targów w Mediolanie.

Aria LaCividina – projekt: Antonio Rodriguez
Najnowszy produkt Aria pokazany na tegorocznych targach w Mediolanie, zasługuje na szczególną uwagę. Zaawansowana technologia i włoskie rzemiosło to cechy charakterystyczne projektu siedziska Aria Antoniego Radrigueza. Korpus krzesła wyprodukowano za pomocą dokładnego cięcia laserem arkusza stali. Zewnętrzna powłoka wykonana jest ze starannie dobranej skóry, która była cięta i szyta ręcznie. Natomiast wnętrze pokryte jest czarną matową farbą. Dodatkowym atutem siedziska Aria jest jego przeznaczenie zarówno do przestrzeni na zewnątrz jak i wewnątrz domu.

Ploff LaCividina – projekt: Antonino Sciortino
Ploff to uniwersalny mebel, który może być używany jako stół lub krzesło. Harmonijne okrągłości utworzone z kawałków stali są ucieleśnieniem idei równowagi. Ploff jest inspirowany kształtem kropli wody tuż przed uderzeniem w powierzchnię. Dzięki ręcznemu wykonaniu, jest to jedyny w swoim rodzaju produkt. Dostępny w kolorze czarnym matowym.

Turi Turi LaCividina – projekt Antonino Sciortino
Turi Turi to linia złożona z czterech małych stolików, o różnych wysokościach i wielkościach, które różnią się między sobą liczbą stalowych elementów kołowych. Ich atrakcyjne krągłości i prosta stalowa góra, także okrągła, przywodzą na myśl obrazy sycylijskich mężczyzn, noszących tradycyjne kapelusze Turi. Meble Turi są dostępne w czterech kolorach.

Scancarò LaCividina – projekt Antonino Sciortino
Stoliki Scancarò są nazywane od sycylijskiego słowa oznaczającego „wygięty”. Zostały wykonane przy użyciu spawanych blach żelaznych. Delikatne pochylenie nadaje charakter mebla. Baza stolików jest zawsze trochę uniesiona nad ziemią. Występują w siedmiu kolorach i siedmiu wymiarach.

LaCividina
LaCividina to firma, która została założona w 1976 roku, w północno-wschodniej części Włoch. Obecnie jest to ważna firma w branży meblarskie. Zajmuje się produkcją foteli i kanap.

Decoina
Decoina jest firmą, którą tworzą ludzie połączeni fascynacją do pięknego designu. Jej celem jest sprawienie, aby klienci czuli się dobrze we własnych domach. Bez względu czy pragną je urządzić w chłodnym minimalistycznym stylu, czy na co dzień obcować ze światowym designem. Prowadzi sprzedaż oświetlenia, mebli i dekoracji, ale również aranżuje przestrzenie. Doradcy chętnie dzielą się swoją wiedzą o oświetleniu i aranżacji wnętrz.

Źródło: Decoina

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON