stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowe kolekcje Tomasza Augustyniaka dla Marbet Style. Sofy, fotele i stoliki do przestrzeni publicznych.

zoom Nowa kolekcja mebli Tomasza Augustyniaka dla Marbet Style. Sofy, fotele, stoliki do przestrzeni publicznych
Fot.: MARBET

Sofy, fotele i stoliki z kolekcji FIN i NEON marki Marbet Style powstały z inspiracji rodzimym modernizmem z lat 50. i 60. Meble są przeznaczone do dynamicznych przestrzeni publicznych, które są przyjazne dla ludzi. Przebywając w strefie dostępnej dla każdego, chcemy poczuć się niemal jak w domu.

Kolekcja FIN i NEON Marbet to meble o prostych liniach i harmonijnych kształtach. Zostały wykonane z naturalnych materiałów z wielką starannością i dbałością o szczegóły. Elementem łączącym obie kolekcje jest również wysokogatunkowa wełna – produkowana i barwiona na specjalne zamówienie przez zakład włókienniczy z Bielska-Białej.

Kolekcja FIN. Styl retro odkryty na nowo, na bazie naturalnej, drewnianej sklejki
Meble z kolekcji FIN mają zróżnicowane kolorystycznie obicia siedzisk oraz profilowane kształtki sklejkowe w naturalnych odcieniach brązu: dębu, orzecha amerykańskiego i brzozy. Umożliwia to dopasowanie kolekcji do każdego wnętrza, ocieplając je i nadając mu miły, domowy charakter.

Na kolekcję składa się fotel, dwu- oraz trzyosobowa sofa i stoliki. Sofy i fotele FIN są dostępne z podłokietnikami lub bez nich, stoją na nogach drewnianych w kolorze czarnym lub metalowych – chromowanych. Stoliki mogą być prostokątne (120 x 70 cm) lub kwadratowe (70 x 70 cm).

Kolekcja NEON. Kubełkowe fotele z czarno-białego filmu
Meble NEON to świeża i oryginalna koncepcja fotela kubełkowego w trzech rozmiarach: S, M i L. Ich główną cechą są oparcia o regularnym kształcie, podkreślonym z zewnątrz subtelnym ścięciem. Fotele zostały umieszczone na wysokich nogach.

Fotele NEON również dostępne są z różnymi rodzajami podstaw. Dla wszystkich trzech rozmiarów przewidziano podstawy w formie nóżek stalowych lub drewnianych (w kolorze buku lub dębu). W przypadku foteli w rozmiarze S dodatkowo, można dobrać podstawę talerzową, wykonaną ze stali szczotkowanej. Wszystkie meble są wyposażone w ślizgacze z tworzywa sztucznego zapobiegające rysowaniu podłogi.

Źródło: Marbet Style

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MARCHEWKA
  • UNIMEBEL
  • DREWNOSTYL
  • AGED
  • LUXUM
  • DREWNOCHRON
  • RAUMPLUS
  • KINNARPS
  • SCHELL