stronywnetrza.urzadzamy.pl

Najnowszy preparat do pielęgnacji powierzchni drewnianych. Jak stosować?

zoom Najnowszy preparat do pielęgnacji powierzchni drewnianych. Jak stosować?
Fot.: V33

Na polski rynek wszedł nowy, innowacyjny produkt, który zawiera zalety farby, lakieru i nowoczesnej lazury. Najnowsza propozycja V33 Polska doskonale sprawdza się zarówno na powierzchniach poziomych, jak i pionowych. Farba pozwala na pielęgnację i zabezpieczenie postarzonego drewna, ale możliwe jest także nadanie jednego z sześciu kolorów.

Renowacja Tarasy & Elewacje to produkt, który idealnie nadaje się w szczególności do ochrony i pielęgnacji drewna postarzałego i zaplamionego. Formuła produktu sprawia, że idealnie nadaje on się zarówno do poziomych powierzchni – deski tarasowe, kratki podłogowe, jak również na powierzchniach pionowych – ogrodzenie, elewacja, altany. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że produkt znajduje zastosowanie na drewnie, które było wcześniej olejowane. Ponadto, można go stosować do różnych gatunków drewna. Produkt można stosować na gatunkach europejskich oraz na bardziej tłustym drewnie egzotycznym. Dostępny jest w sześciu kolorach o matowym wykończeniu: tek, drewno egzotyczne, ciemny dąb, wenge, taupe i antracyt.

Przed zastosowaniem produktu, ważne jest, aby drewno odpowiednio przygotować. Powierzchnia powinna być uprzednio starannie umyta, szczególnie w przypadku tłustych plam. Jeśli mamy do czynienia z drewnem starym, wskazane jest przeszlifowanie papierem ściernym. Jeżeli na powierzchni materiału pozostają resztki innych preparatów, należy jest usunąć szczotką i przeszlifować papierem ściernym. W przypadku drewna nowego rekomendowane jest, aby zabiegi pielęgnacyjne stosować co najmniej 3 miesiące po umieszczeniu drewna w miejscu przeznaczenia. Przed naniesieniem warstwy preparatu warto sprawdzić czy podłoże nie jest tłuste – można przeprowadzić próbę za pomocą naniesienia małej ilości wody na powierzchnię drewna – jeżeli drewno wchłania wodę, jest wystarczająco odtłuszczone i gotowe do zabiegu pielęgnacyjnego. 


Źródło: V33 POLSKA

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MAX – PROFIL MEBLE
  • HYDROPOOL
  • OTIS
  • BARWA SYSTEM
  • WHAMAKU.PL
  • GROHE
  • HOUSE & MORE
  • FERRO
  • ELFA