stronywnetrza.urzadzamy.pl

Muzyka z bezprzewodowych głośników w systemie multiroom audio HEOS by Denon

Fot.: Denon Salony Firmowe

Spełniły się marzenia o ulubionej muzyce odtwarzanej w każdym pomieszczeniu mieszkania i o możliwości zarządzania muzyką z dowolnego pokoju. Za pomocą sterowanego mobilną aplikacją nowoczesnego bezprzewodowego systemu dźwiękowego multiroom HEOS by Denon cały dom będzie tętnił muzyką.

Innowacyjny system audio w prosty sposób można połączyć z domową siecią Wi-Fi i w ten sposób odtwarzać muzykę w dowolnym pomieszczeniu. Całością można sterować przy użyciu praktycznej aplikacji na urządzenia smart, zasiadając wygodnie w ulubionym fotelu.

Do hi-endowego świata audio zaprasza nas Denon – jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości systemów domowej rozrywki. Firma oferuje ultra nowoczesny bezprzewodowy system dźwiękowy multiroom – HEOS by Denon.

Źródłem ulubionej muzyki mogą być popularne serwisy muzyczne online z całego świata, źródła w chmurze, własne biblioteki sieciowe i dowolne urządzenia smart, a także komputery PC i Mac, czy też dyski NAS i pamięci USB dołączone w dowolnym miejscu domowej sieci.

System HEOS by Denon można zestawiać z czterech bezprzewodowych odtwarzaczy strefowych: HEOS 1, HEOS 3, HEOS 5 i HEOS 7 oraz czterech specjalistycznych urządzeń dodatkowych:
HEOS Link pozwala użytkownikom tradycyjnych rozwiązań systemów audio, na włączenie ich urządzeń do nowego systemu multiroom HEOS oferując funkcjonalności systemu dowolnemu istniejącemu zestawowi audio lub głośnikom aktywnym; po prostu podłącza się przedwzmacniacz HEOS Link poprzez analogowy, cyfrowy koaksjalny lub cyfrowy optyczny przewód do dowolnego systemu stereo lub kina domowego, by stworzyć z niego bezprzewodową strefę audio HEOS,
HEOS Amp skonstruowano, by umożliwić dodanie funkcjonalności HEOS multiroom i zasilenie dowolnej pary głośników stereo, co jest idealnym rozwiązaniem na zewnątrz domu, wbudowanych głośników w suficie, czy głośników podłogowych lub podstawkowych – i zapewnia taką samą bezprzewodową obsługę, co podstawowe modele głośników HEOS,
HEOS HomeCinema – podwójnie wzmacniany soundbar z czterema kanałami napędzanymi wzmacniaczami cyfrowymi klasy D, który odpowiada za pełną dramaturgię dźwięku ulubionych filmów i programów telewizyjnych,
HEOS Drive – to potężny sieciowy wzmacniacz wielostrefowy systemu audio, który przesyła dźwięk do całego domu, zabudowany w jednej kompaktowej obudowie.

Za pomocą opcjonalnego punktu dostępowego HEOS Extend, można rozszerzyć zasięg sieci, tak aby poprawić i zwiększyć zasięg istniejącej domowej sieci bezprzewodowej.

Wszystkie odtwarzacze zapewniają prosty dostęp do najpopularniejszych serwisów muzycznych i przyjazny sposób konfiguracji sieci Wi-Fi, z jedną aplikacją sterującą muzyką w całym domu. Aplikacja jest przygotowana zarówno dla systemu iOS jak i Android. Zaprojektowano ją tak, aby umożliwić użytkownikowi pełną kontrolę dzięki prostemu interfejsowi wymagającemu tylko kilku kliknięć do skonfigurowania systemu. Za jej pomocą można grupować głośniki tak, by móc odtwarzać ten sam utwór w trybie „party”, jak również pozwala na odtwarzanie różnych utworów w poszczególnych pomieszczeniach. Komendy są natychmiast wykonywane, co pozwala tworzyć i zapisywać playlisty.

Niezależnie od tego, czy muzyka pochodzi z serwisu Spotify, czy jest wysyłana bezpośrednio ze smartfona lub innych urządzeń DLNA, aplikacja HEOS App pozwala na intuicyjną obsługę systemu audio, z możliwością przypisania dowolnych nazw urządzeniom w różnych pomieszczeniach.

Źródło: Denon, www.heosbydenon.com

powiązane produkty
Bezprzewodowy system nagłośnieniowy multiroom DENON HEOS
Bezprzewodowy system nagłośnieniowy multiroom DENON HEOS

Bezprzewodowy system nagłośnieniowy multiroom DENON HEOS składa się z trzech rodzajów głośników, które można dowolnie łączyć w ramach domowej sieci Wi-Fi. Wypełnią one wtedy wybrane lub wszystkie pokoje dźwiękiem o najwyższej jakości, którym można sterować za pomocą aplikacji mobilnej na ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ELECTROLUX
  • ARMSTRONG
  • BOCONCEPT
  • NORTH & SOUTH HOME
  • SOMFY
  • VILLEROY & BOCH
  • PERFEXIM LTD
  • MARBET
  • BAUFORMAT