stronywnetrza.urzadzamy.pl

Meble na wymiar – wyposażenie domu dla wymagających

zoom Meble na wymiar – wyposażenie domu dla wymagających
Fot.: KOPP

Chcesz stworzyć perfekcyjne wyposażenie domu, harmonijne pod względem stylu, materiałów, kolorystyki, wykończeń i ozdobnych detali? Meble na wymiar mogą być tu rozwiązaniem. Można je dopasować idealnie nie tylko do każdej przestrzeni, ale także do potrzeb i upodobań potencjalnych użytkowników. Jeśli równolegle z meblami pomyślimy też o podłogach i stolarce wewnętrznej efekt może być niezwykły!

Jeśli oczekujesz wnętrza eleganckiego i harmonijnego warto pomyśleć o kompleksowym wyposażeniu domu – skorzystanie z oferty jednego producenta nie tylko da najlepszy efekt, ale także może okazać się atrakcyjniejsze cenowo i prostsze w realizacji. Taką ofertę znajdziemy m. in. w warszawskim salonie Kopp przy ulicy Puławskiej.

Kinga Koperczuk i Izabela Latkowska z warszawskiego salonu firmowego Kopp zapytane o zalety mebli na wymiar przytaczają długą listę zalet. „Meble na wymiar, według indywidualnego projektu można dopasować do każdego wnętrza, do każdej stylistyki. Jesteśmy w stanie realizować je z bardzo różnych materiałów, a to daje duże pole do popisu. Drewno, płyta, stolarka w fornirze, lakierowany MDF, szeroka gama blatów, szkło, laminaty – możliwości wyboru jest naprawdę wiele.” Zakup mebli na wymiar pozwala też zrealizować z pomocą architekta wymarzoną wizję wnętrza. „Często zdarza się, że nasi klienci przychodzą do nas z plikiem wyciętych z magazynów wnętrzarskich zdjęć i pokazują rozwiązania czy elementy które im się podobają. Jeśli nie mają tak sprecyzowanej wizji rozmawiamy, by jak najdokładniej określić ich potrzeby, oczekiwania, upodobania.” Pomocnym narzędziem do dokonania ostatecznej decyzji może się okazać nie tylko projekt, ale także standardowo przygotowywane dla wszystkich zamawiających meble na wymiar klientów Kopp próbki oraz wizualizacje. „ Wiele osób obawia się tego, jak ich pomysł i wizja architekta będą wyglądać jako gotowy mebel. Próbka daje im możliwość skonfrontowania projektu z rzeczywistością. Mogą przekonać się jaki będzie finalny kolor, wykończenie, jak będą wyglądać dekoracyjne detale.” – mówi Kinga Koperczuk.

Meble wykonywane na wymiar to najlepsze rozwiązanie tam, gdzie trzeba urządzić nietypowe wnętrze – zarówno mieszkalne, jak też publiczne. Skosy, wnęki, antresole, przestrzenie pod schodami – wszystkie te miejsca można dzięki takim meblom praktycznie i estetycznie zagospodarować. Oczywiście nie oznacza to, że na wymiar nie warto realizować zabudów kuchni, sypialni, garderób czy bibliotek. „Nasi klienci już na etapie projektu mają szanse zapoznać się z wyceną i zweryfikować czy nie przekracza ona przeznaczonego na meble budżetu. Dopiero po ustaleniu wszystkich szczegółów podpisujemy umowę i przystępujemy do realizacji zamówienia. Standardowo trwa to ok. 9 tygodni.” – zapewnia architekt wnętrz, Izabela Latkowska.

W przypadku Kopp ważnym atutem jest też kompleksowa oferta. „Zaczynamy od podłogi, potem wykonujemy schody i stolarkę, a kończymy na meblach – możemy stworzyć wnętrze idealnie harmonijne pod względem stylu, kolorystyki, a nawet detali wykończenia. Mamy nad tym pełną kontrolę i nadzorujemy każdy etap prac realizowanych przez nasze firmowe ekipy. Takie kompleksowe podejście nie tylko pozwala efektownie urządzać dzisiejsze jednoprzestrzenne domy i mieszkania, ale także osiągnąć pożądany efekt w gabinecie, kancelarii, prywatnej klinice czy biurze.”

Źródło: KOPP

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ELECTROLUX
  • ARMSTRONG
  • BOCONCEPT
  • NORTH & SOUTH HOME
  • SOMFY
  • VILLEROY & BOCH
  • PERFEXIM LTD
  • MARBET
  • BAUFORMAT