stronywnetrza.urzadzamy.pl

Meble łazienkowe Tiger – jeden zestaw w czterech odsłonach

zoom Meble łazienkowe Tiger – jeden zestaw w czterech odsłonach
Fot.: Coram Poland

Loft, Manor, Studio oraz Cottage – cztery zestawy mebli łazienkowych Tiger, to tak naprawdę cztery warianty estetyczne tej samej prostokątnej szafki oraz wysokiego słupka. To również przykład na to, jak przy pomocy koloru frontu oraz rodzaju uchwytu diametralnie zmienić aranżację łazienki.

Choć każda z serii ma osobną nazwę, to wszystkie są estetycznymi „wariacjami” jednego kompletu mebli składającego się z szafki podumywalkowej o szerokości 60-80 i 120 cm z dwiema szufladami oraz wiszącego, otwieranego regału o wysokości 160 cm. To oryginalny pomysł holenderskiego producenta na uniwersalizację bryły i wyeksponowanie wykończenia. Czynnikami, które tak naprawdę determinują styl mebla są: kolor, faktura, rodzaj uchwytu i zdobienia. Kształt gra tu rolę drugoplanową, czego potwierdzeniem są meble łazienkowe wchodzące w skład linii:

1.Wersja Studio reprezentuje styl minimalistyczny: fronty szafek są tu idealnie gładkie, błyszczące, uchwyty mają formę krótkich relingów. Nowoczesną estetykę podkreślają wykończenia: błyszcząca biel oraz okleiny drewnopodobne: naturalny dąb, dąb Chalet oraz orzech.
2. Linia Cottage – jak sugeruje nazwa – to meble z nutą sielskości. Ich swojski charakter podkreślają zaznaczone płyciny frontów z pionowymi nacięciami, tradycyjne w formie uchwyty oraz kolorystyka (rustykalny dąb oraz biały mat).
3. Manor to odsłona romantyczna: szafki w kolorze białym lub taupe (biel złamana szarością) z zaakcentowanym rysunkiem kwadratowej płyciny i delikatnymi uchwytami są świeże i delikatne.
4. Loft jest propozycją wyrazistą i nowoczesną. Szafki otwierane są bezuchwytowo i dostępne wyłącznie w drewnianej okleinie (naturalny dąb, dąb Chalet, orzech) z wyraźnie zaznaczoną fakturą.

Szafki podumywalkowe we wszystkich wariantach mebli łazienkowych Tiger mają jednakowe wymiary: w wersji z pojedynczą umywalką 60 x 62 x 45 cm oraz 80 x 62 x 45 cm, a w wersji z umywalką podwójną: 120 cm x 62 cm x 45 cm. Słupek wysoki ma wymiary 40 x 160 x 35 cm. Meble wykonane są z foliowanego MDF oraz markowych płyt meblowych, licowanych eleganckimi okleinami dekoracyjnymi. Szafki w standardzie zawierają udogodnienia użytkowe takie jak prowadnice i zawiasy z systemem cichego domykania.


Źródło: Coram Poland

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO