stronywnetrza.urzadzamy.pl

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

zoom Meble do biura. Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura
Fot.: Pfleiderer

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

Często się zdarza, że aranżacja biura mówi o firmie więcej, niż można by się spodziewać. Jest jego wizytówką i elementem, który wywiera pierwsze, często niezatarte wrażenie na partnerach biznesowych i klientach. Jak sprawić, by przestrzeń do pracy była zarazem reprezentacyjna i funkcjonalna?

 

Jedną z odpowiedzi jest zastosowanie sprawdzonych rozwiązań, dobrych jakościowo materiałów i atrakcyjnych wzorniczo elementów dekoracyjnych. Materiały budowlane i wykończeniowe Pfleiderer sprawdzą się już podczas pierwszych etapów realizacji inwestycji. Płyty budowlane MFP zdadzą egzamin zarówno jako okładziny ścian oraz sufitów, jak i lekkie ścianki działowe, niezbędne w open space.

 

Duża swobodę projektantom wnętrz zapewnią laminaty HPL. Materiał ten spełnia wszystkie wymogi sanitarne i przeciwpożarowe stawiane obiektom użyteczności publicznej. Jest wyjątkowo odporny m.in. na wysoką temperaturę czy wilgoć oraz stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Można nim pokrywać powierzchnie pionowe i poziome – ściany, słupy, ścianki działowe i modułowe, lady i blaty – nawet te o niestandardowych rozmiarach i kształtach. Zaoblenia i fantazyjne formy już nie stanowią problemu nie do pokonania, gdyż laminaty są zadziwiająco plastyczne i podatne na formowanie. Z kolei wytrzymałe i higieniczne (mają atest higieniczności) laminaty HPL Compact to propozycja do aranżacji biurowych toalet i kącików gastronomicznych. Łatwe do utrzymania w czystości i charakteryzujące się podwyższoną odpornością na wilgoć mogą być stosowane m.in. do produkcji drzwi i przepierzeń, a także zabudowy meblowej.

 

Indywidualny charakter aranżacji nowoczesnego biura nadadzą meble – stoły, biurka, szafki i regały na dokumenty. Wszystkie te elementy stworzyć można z płyt laminowanych Pfleiderer dostępnych w niezwykle szerokiej gamie dekorów jednobarwnych i inspirowanych drewnem, kamieniem czy metalem. Co ważne – płyty, podobnie jak laminaty i blaty Pfleiderer, dostępne są w komplementarnej ofercie dekorów, co umożliwia tworzenie spójnych i harmonijnych aranżacji wnętrz.

Źródło: Pfleiderer

inne aktualności
Odmień dom na święta do 50% taniej!

Do 50% taniej na tkaniny i dekoracje świąteczne! Skorzystaj >>

Odmień dom na Święta!

Odmień dom na Święta! Sprawdź >>

Pokrowce na sofy Ikea do -50% taniej!

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

patroni serwisu
  • GORENJE
  • SKOFF
  • STUDIO STO PROCENT
  • AMICA
  • ZIELONE – ŚCIANY
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • CONSTRUCTOR
  • DRYMAR
  • GARDINIA
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt