stronywnetrza.urzadzamy.pl

Malowanie mieszkania – JEGER nowe farby strukturalne i akrylowe oraz systemy dekoracyjne

zoom Malowanie mieszkania – JEGER nowe farby strukturalne i akrylowe oraz systemy dekoracyjne
Fot.: JEGER

Jak pomalować mieszkanie? Odpowiedzią na to pytanie są nowe farby strukturalne i akrylowe oraz systemy dekoracyjne JEGER. Farby i systemy dekoracyjne umożliwiają malowanie mieszkań nie tylko przez profesjonalistów, ale również klientów indywidualnych.

Tworząc nową linię farb i systemów dekoracji JEGER, założono trzy podstawowe zasady. Produkty miały być gotowe do użycia, szybkoschnące i łatwe w aplikacji. Wynikiem pracy jest 8 efektów dekoracyjnych, tworzących linię Deco Effect, które zostały zaprezentowane 23.04.2013 na konferencji prasowej „Jeger – farby i efekty dekoracyjne do ścian. Nowa marka na rynku polskim”.

Jako pierwsze z linii powstały JEGER Cristal, JEGER Sahara i JEGER Velvet.
JEGER Sahara to dyspersyjna farba strukturalna o delikatnym połysku, dzięki której uzyskujemy na ścianach i sufitach efekt pustynnego piasku.

Efekt dekoracyjny, który otrzymujemy na malowanych powierzchniach dzięki JEGER Velvet, imituje miękkość aksamitu. Nadaje on wnętrzu elegancji i przytulności.

Kolejna propozycja z lini Deco Effect to farba dyspersyjna JEGER Cristal, która dzięki lśniącym drobinom przyciąga wzrok i tworzy niezwykły efekt dekoracyjny.

Tworząc nową markę, nie zapomniano również o najmłodszej grupie klientów, czego wynikiem jest JEGER Kids. Transparentna, akrylowa farba z dodatkiem brokatu, dostępna jest w dwóch wariantach – czerwone serduszka dla dziewczynek lub niebieskie gwiazdki dla chłopców.

JEGER Luna to farba metaliczna, która pozwala uzyskać klasyczne lub nowoczesne efekty dekoracyjne w odcieniach metalicznych.

Kolejny produkt to farba akrylowa JEGER Venezia, dzięki której uzyskujemy efekt naśladujący glinkę wenecką.

Osoby, które lubią surowe wnętrza, również znajdą coś dla siebie. Dekoracyjna masa JEGER Beton imituje surowy beton. Dzięki niej możemy tworzyć gładkie powierzchnie lub z widocznymi wżerami i ubytkami.

Ciekawą propozycją jest również system dekoracyjny JEGER Trawertyn, dzięki któremu uzyskujemy efekt naturalnego kamienia z widocznymi wżerami i ubytkami.

Aby zwiększyć wydajność efektów dekoracyjnych linii Deco Effect, możemy zastosować jako warstwę bazową JEGER Color Paint. Jest to wysokojakościowa, szybkoschnąca i łatwa w użyciu farba lateksowa, która zapewni matowe wykończenie malowanej powierzchni. Można ją stosować jako farbę nawierzchniową. Dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

Farby strukturalne i akrylowe marki JEGER umożliwiają samodzielne pomalowanie wnętrza w ciągu jednego dnia. Ich skład oraz neutralny zapach, sprawiają, że mogą być używane również w pomieszczeniach zamkniętych. Jeśli nie zdecydujemy się na samodzielną odnowę mieszkania, możemy skorzystać z usług autoryzowanej ekipy. Musimy tylko zadzwonić pod numer ogólnopolskiej infolini i uzgodnić wszystkie szczegóły.

Źródło: JEGER

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MASONITE
  • Noti Sp. z o.o.
  • EPSON
  • LIGHTONLINE
  • KOPP
  • TCHIBO
  • LIBET
  • SELLA
  • LUMENPRO