stronywnetrza.urzadzamy.pl

Lodówki retro Gorenje. Nowa linia chłodziarko-zamrażarek

zoom Lodówki retro Gorenje. Nowa linia chłodziarko-zamrażarek
Fot.: GORENJE

Vintage i retro – te określenia mają w sobie coś magicznego. Niejednemu z nas uśmiech pojawia się na twarzy, a w oku zakręci się łezka. W projektowaniu i aranżacji wnętrz nostalgia za latami pięćdziesiątymi, sześćdziesiątymi jest bardzo widoczna. W nawiązaniu do tego trendu możemy teraz kupić nowoczesny sprzęt AGD nawiązujący stylistyką do tych szalonych, awangardowych lat.

Nowa linia Retro lodówek firmy Gorenje dzieli się na trzy grupy: CHIC, VINTAGE i FUNKY. Różnią się on pomiędzy sobą wielkością, kolorystyką i umiejscowieniem zamrażalnika. Wspólnym elementem są piękne, zaokrąglone kształty i stylowe uchwyty, które nawiązują do lodówek amerykańskich z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Oczywiście stylowe i wysmakowane urządzenia kryją najnowocześniejszą technologię stosowaną obecnie w branży chłodniczej.

Wygląd lodówek retro Gorenje
Cechą szczególną wszystkich lodówek z linii wzorniczej Retro są piękne, zaokrąglone kształty. Dodatkowo zostały one wyposażone w stylizowane uchwyty. Uchwyty mogą być niklowane lub malowane w kolorze lodówki. Każda chłodziarko-zamrażarka to dzieło sztuki, które przykuwa uwagę niespotykaną kolorystyką.

CHIC
Seria o współczesnej klasyce i elegancji. Szyku każdej aranżacji kuchni doda szeroka paleta kolorów: czarny, srebrny, kremowy, czekoladowy, kawy z mlekiem, czerwony, bordowy, pomarańczowy, zielony, niebieski.

VINTAGE
Powrót do przeszłości i wspomnień czar. W wyprawę do lat pięćdziesiątych zabierzemy się wraz kolorem: czarnym, kremowym, czekoladowym, kawy z mlekiem, bordowym.

FUNKY
„Sky is the limit”. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. O czym zamarzymy, to zrealizujemy. Lodówki z kolekcji FUNKY dostępne są w kolorach: czarnym, srebrnym, kremowym, czekoladowym, kawy z mlekiem, czerwonym, bordowym, pomarańczowym, zielonym, niebieskim.

Technologia lodówek Retro
Lodówki Gorenje z linii Retro to nie tylko design, niepowtarzalne, obłe kształty i ciekawe kolory. To także najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w chłodnictwie.
Poniżej przedstawiamy podstawowe funkcje lodówek Retro.

IonAir z systemem MultiFlow 360°
Zaawansowana technologia jonizowania powietrza pozwala dłużej utrzymać świeżość przechowywanych produktów. Dodatkowo bardzo wydajny system wentylacji równomiernie rozprowadza zjonizowane powietrze, utrzymując stałą temperaturę na każdej półce.

System NoFrost Plus
Jeden z najlepszych systemów na rynku zapobiegający zamrożeniu i zaszronieniu lodówki.

AdaptTech
System dostosowujący się do zachowań użytkownika. Rozpoznaje jego zachowanie, kiedy i jak często otwiera drzwi lodówki i reaguje, intensywniej schładzając wnętrze w porach kiedy sięga się do niej najczęściej.

Szuflada FreshZone
Szuflada, w której utrzymywana jest najniższa temperatura. Doskonała do przechowywania mięsa, ryb i warzyw.

Szuflada ZeroZone
Szuflada, w której panuje temperatura w okolicach 0o. Najlepsza do przechowywania żywności, której nie chcemy zamrażać, lecz chcemy przedłużyć jej trwałość.

Szuflada XtremeFreeze
Szuflada z szybkim mrożeniem. Tak zamrożone produkty zachowują wszystkie składniki odżywcze.

Źródło: GORENJE

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON