stronywnetrza.urzadzamy.pl

Łazienka Wybór Roku 2015 - Nagroda dla Grupy Tubądzin

zoom Łazienka Wybór Roku 2015 - Nagroda dla Grupy Tubądzin
Fot.: TUBĄDZIN

Konkurs "Łazienka Wybór Roku 2015" wreszcie rozstrzygnięty. Grupa Tubądzin otrzymała nagrodę „w kategorii płytki ceramiczne.

XIV edycja konkursu „Łazienka Wybór Roku 2015”, organizowanego przez magazyn branżowy „"Łazienka"”, skierowany do działających na polskim rynku producentów i dystrybutorów, –wreszcie rozstrzygnięty! Grupa Tubądzin otrzymała nagrodę „Łazienka –Wybór Roku 2015” w kategorii płytki ceramiczne za linię Modern marki Korzilius. W jury zasiedli reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji branżowych oraz architekci i projektanci, co gwarantowało profesjonalizm i ważność nagrody.

 

– Jesteśmy dumni, że właœśnie nasza kolekcja marki Korzilius została doceniona w tym konkursie. Otrzymanie takiego wyróżnienia to  sygnał, że jako firma jesteśmy godni zaufania, a nagrodzone płytki ceramiczne Modern uznaje się za najlepsze pod względem jakoœści i wzornictwa.” –– mówi Piotr Popłonikowski, Marketing Manager marki Tubądzin.

 

Bycie na czasie z trendami, a także innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii produkcji płytek ceramicznych sprawiły, że marka Korzilius zaliczana jest do najbardziej ekskluzywnych w Europie. W ofercie, znajduje się szeroki wybór kształtów i szeroki wachlarz kolorystyczny bez względu na gust i typy wnętrz. Korzilius posiada cztery linie produktowe, z których każda ma kilka swoich odrębnych kolekcji. W skład linii Modern wchodzą: Modern Ipe, Modern Oak I Modern Birch.

Źródło: Grupa Tubądzin

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • PERFEXIM LTD
  • AMICA
  • STARKAM
  • LIBET
  • WILLOW HOUSE
  • IKEA
  • BARWA SYSTEM
  • ELEKTRA
  • ZKM