stronywnetrza.urzadzamy.pl

Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki

zoom Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki
Fot.: Nowodvorski Lighting

Urządzenie pokoju dziecięcego stanowi trudne zadanie. Wiszące lampy dziecięce Praslin marki Nowodvorski Lighting pomogą sprostać zmieniającym się gustom dziewczynek.

Pokój dziecięcy to szczególne miejsce, które jest inne od pozostałych wnętrz. Wyróżnia się przeznaczeniem, ale i wyrazistą aranżacją, gdzie barwy i bajkowe wzory są najważniejsze. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna służyć dziecku przez wiele lat. Takie wygodnie urządzone wnętrze, o zrównoważonym charakterze i gustownych proporcjach kolorystycznych, pomoże stworzyć kolekcja lamp dziecięcych Praslin marki Nowodvorski Lighting.

Małe dziewczynki przepadają za różowymi barwami i kwiatami. W ich pokojach znajdziemy wiele misiów, lalek i bajkowych elementów dekoracyjnych. Z wiekiem jednak stają się one bardziej wymagające, zmieniają upodobania i wymagają częstych zmian wyposażenia pokoju. W pewnym stopniu można zminimalizować trudności i koszty z tym związane. Podczas urządzania pokoju dziecięcego należy zadbać o wyważenie proporcji pomiędzy elementami funkcjonalnymi i dorosłymi a tym co jest dziecięce i beztroskie. Warto by jak najwięcej elementów wyposażenia wnętrza spełniało te warunki.

Nowe lampy wiszące do pokoju dziecięcego Praslin marki Nowodvorski Lighting spełniają te założenia. Będą dobrym oświetleniem w pokoju małej dziewczynki, a także nastolatki. Pomimo prostej formy i subtelnej kolorystyki nie straciły dziewczęcej elegancji. Stelaż wykonano ze stali polakierowanej na biało, abażury również w białym kolorze mają kształt ściętych ostrosłupów. Typowo dziecięcymi dekoracjami są kolorowe kwiatki pod każdym abażurem, u podstawy lampy, a także zwisające na wstążkach.

Dziewczynki zawsze otaczają się kolorami i kwiecistymi oraz bajkowymi wzorami. Pokój dziewczynki jest jej światem, dlatego musi odpowiadać tym wymaganiom. Lampy dziecięce Praslin to prosty sposób na aranżację pokoju, który będzie rósł wraz z dzieckiem.


Źródło: Nowodvorski Lighting

inne aktualności
„Spersonalizowane” projektowanie wnętrz

Dobrze zaprojektowane wnętrze, czyli jakie? Każdy projektant i architekt wnętrz, a nawet amator, który próbuję samodzielnie zmienić aranżacje będzie miał na to swoją unikalną receptę. Każdy z  nich jednak z pewnością wskaże kilka tych samych czynników, które projektowanie wnętrz, uczynią szybszym, dokładniejszym i przyjemniejszym.

Dobrze zaprojektowane wnętrze, czyli jakie? Każdy projektant i architekt wnętrz, a nawet amator, który próbuję samodzielnie zmienić aranżacje będzie miał na to swoją unikalną receptę. Każdy z nich jednak z pewnością wskaże kilka tych samych czynników, które projektowanie wnętrz, uczynią szybszym, dokładniejszym i przyjemniejszym.

Nowoczesne kształty dekoracyjnych grzejników łazienkowych

Zwykłe rurkowe grzejniki dekoracyjne do łazienek nie spełniają już swoich funkcji dekoracyjnych. Od urządzeń grzewczych oczekujemy sprawnej pracy, ale również mają one być ładne, pasować do wnętrza, a nawet decydować o jego charakterze.

Przygotuj dom na Święta z Dekoria.pl

Przygotuj dom na cudowne Święta! Dekoracje, obrusy, prezenty – kup teraz, nie czekaj na ostatnią chwilę. Oferta promocyjna w sklepie Dekoria.pl obowiązuje do 18.12.2015.

Zobacz >>>

Konkurs Łazienka KESSEL zakończony

Konkurs Łazienka KESSEL skierowany był do studentów i absolwentów architektury. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu wizualizacji projektu łazienki z zastosowaniem odpływów liniowych lub ściennych KESSEL.

Konkurs na projekt grzejnika Terma Design 2016

TERMA DESIGN to międzynarodowy konkurs na projekt grzejnika skierowany do wszystkich pasjonujących się projektowaniem oryginalnych i innowacyjnych produktów. Wydarzenie od lat wyznacza nowe standardy i trendy w kategorii grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. Popularyzuje ponadto sztukę użytkową, jej rolę w życiu człowieka, a także wkład rodzimych artystów w sferę światowego designu.

Aranżacje salonów z kamieniem dekoracyjnym Bruk-Bet

Popularność, jaką zdobywa kamień dekoracyjny, zawdzięcza on swoim intensywnym barwom i przyciągającej uwagę fakturze. Aranżacje wnętrz, dzięki dekoracjom ścian z kamienia, są wyjątkowe i niepowtarzalne. Nowa kolekcja kamieni dekoracyjnych firmy Bruk-Bet śmiało wkracza na salony.

Jedwabne okleiny ścienne. Elegancja i połysk we wnętrzach

Nowa kolekcja tekstylnych oklein ściennych Textile Wallcovering VI firmy Vescom to luksusowe materiały, które wprowadzą do aranżacji wnętrz naturalny połysk i blask klasyki w nowoczesnym wydaniu. Jedwab jest materiałem łączącym naturalności ze sztuką rękodzielniczą. Jego nieregularna struktura i połysk jest niezwykle szykowna i przyjemna w dotyku. Nowe okleiny ścienne z kolekcji Textile Wallcovering VI są dostępne w 16 wzorach, z czego 9 motywów jest wykonany w całości z jedwabiu, pozostałe z materiału jedwabiopodobnego.

Meble Matkowski wyznacza trendy, a nie tylko podąża za nimi

Drewniane meble do jadalni i salonu marki Meble Matkowski są piękne, trwałe i funkcjonalne. Dębowe meble zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, ale ich materiał sprawia, że nie odcinają się zupełnie od tradycji. Projektanci firmy, tworząc nowe kolekcje mebli, nie podążają tylko za aktualnymi trendami, ale je wyznaczają.

patroni serwisu
  • POL-SKONE
  • VESCOM
  • HALUPCZOK
  • KINNARPS
  • DEKORIA
  • KANLUX
  • ŚNIEŻKA
  • UNICELL
  • COLORIMO
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt