stronywnetrza.urzadzamy.pl

Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki

zoom Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki
Fot.: Nowodvorski Lighting

Urządzenie pokoju dziecięcego stanowi trudne zadanie. Wiszące lampy dziecięce Praslin marki Nowodvorski Lighting pomogą sprostać zmieniającym się gustom dziewczynek.

Pokój dziecięcy to szczególne miejsce, które jest inne od pozostałych wnętrz. Wyróżnia się przeznaczeniem, ale i wyrazistą aranżacją, gdzie barwy i bajkowe wzory są najważniejsze. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna służyć dziecku przez wiele lat. Takie wygodnie urządzone wnętrze, o zrównoważonym charakterze i gustownych proporcjach kolorystycznych, pomoże stworzyć kolekcja lamp dziecięcych Praslin marki Nowodvorski Lighting.

Małe dziewczynki przepadają za różowymi barwami i kwiatami. W ich pokojach znajdziemy wiele misiów, lalek i bajkowych elementów dekoracyjnych. Z wiekiem jednak stają się one bardziej wymagające, zmieniają upodobania i wymagają częstych zmian wyposażenia pokoju. W pewnym stopniu można zminimalizować trudności i koszty z tym związane. Podczas urządzania pokoju dziecięcego należy zadbać o wyważenie proporcji pomiędzy elementami funkcjonalnymi i dorosłymi a tym co jest dziecięce i beztroskie. Warto by jak najwięcej elementów wyposażenia wnętrza spełniało te warunki.

Nowe lampy wiszące do pokoju dziecięcego Praslin marki Nowodvorski Lighting spełniają te założenia. Będą dobrym oświetleniem w pokoju małej dziewczynki, a także nastolatki. Pomimo prostej formy i subtelnej kolorystyki nie straciły dziewczęcej elegancji. Stelaż wykonano ze stali polakierowanej na biało, abażury również w białym kolorze mają kształt ściętych ostrosłupów. Typowo dziecięcymi dekoracjami są kolorowe kwiatki pod każdym abażurem, u podstawy lampy, a także zwisające na wstążkach.

Dziewczynki zawsze otaczają się kolorami i kwiecistymi oraz bajkowymi wzorami. Pokój dziewczynki jest jej światem, dlatego musi odpowiadać tym wymaganiom. Lampy dziecięce Praslin to prosty sposób na aranżację pokoju, który będzie rósł wraz z dzieckiem.


Źródło: Nowodvorski Lighting

inne aktualności
Prezenty na Dzień Dziecka do -20%

Dla dzieci 20%
Urządź pokój dziecku – piękne zasłony, rolety, pościele, wygodne pufy teraz do 20% taniej

Sprawdź >>>

Szkodliwe pole elektromagnetyczne. Jak ograniczyć elektrosmog?

Elektrosmog to problem XXI wieku, z którym to stykamy się właściwie wszędzie, o czym nie każdy z nas wie. Zagadnieniem tym zajął się, prowadzący przez wiele lat badania nad właściwościami wody i ceramiki, naukowiec Stanisław Wosiński. W wyniku owej pracy powstał innowacyjny ekran NoEM, pochłaniający szkodliwe dla ludzi właściwości.

Prezent dla mamy – upominki na Dzień Matki od Villeroy & Boch

Każda barwa ma swoją moc. Tworzą nastrój, poprawiają samopoczucie i przywołują wspomnienia. Dlatego prezent dla mamy na 26 maja wybierz taki, który pozwoli przypomnieć wspólnie spędzone chwile. Prezent może być ozdobiony jedną barwą lub kolorowym dekorem. Dzięki porcelanie Villeroy & Boch zapamiętamy, że tyle cudownych chwil zawdzięczamy mamie.

Systemy i meble do pokoju dziecięcego. Systemy do przechowywania Raumplus

Systemy do przechowywania marki Raumplus z powodzeniem można stosować jako meble do pokoju dziecięcego. Uniwersalność i możliwość personalizacji i modyfikacji sprawiają, że pokój dziecka dopasowuje się do zmieniających się potrzeb i wieku głównego lokatora.

Ergonomia w biurze i nie tylko. Strefa relaksu w przestrzeni publicznej

Firmy komercyjne od lat dbają o to, aby ich siedziby były atrakcyjnymi i ergonomicznymi biurami. Wiedzą, że taka inwestycja się zwróci, np. w formie większej produktywności pracowników. Jak to wygląda w przestrzeniach publicznych? Z badań wynika, że odpowiednio zaprojektowana aranżacja ma istotny wpływ na nasze funkcjonowanie. W szkole może ona poprawić wyniki uczniów o 25%.

Najnowsze tkaniny zasłonowe i obiciowe do Vescom

Firma Vescom wzbogaciła swoją kolekcję tkanin zasłonowych i obiciowych o nowe pozycje: Moroni i Namal. Moroni doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających całkowitego zaciemnienia, a Namal będzie bardzo dobrym materiałem obiciowym do mebli, które są intensywnie eksploatowane. Obie tkaniny są wytrzymałe i występują w szerokiej palecie kolorystycznej.

Dekoral kończy 18 lat! Konkurs, atrakcje, nagrody od producenta farb

Farby Dekoral są dostępne na rynku od 1998 roku. Historia marki rozpoczęła się na początku lat ’90 w siedzibie firmy Polifarb Wrocław S.A. W wyniku połączenia dwóch słów DEKOracja + RAL (wówczas jedyna na rynku paleta kolorów) powstała nazwa nowej marki.

Premierowe kolekcje drzwi wewnętrznych Pol-Skone na rok 2016

Lubelska spółka POL-SKONE za rok 2015 może pochwalić się wzrostem sprzedaży, intensywną pracą nad ofertą oraz stabilizacją na pozycji lidera w branży stolarki okiennej i drzwiowej. W bieżącym roku planuje ona dalsze poszerzanie oferty o nowe wzory i kolory skrzydeł drzwiowych.

patroni serwisu
  • STO
  • KANLUX
  • DEKORIA
  • VESCOM
  • COLORIMO
  • MEBLOBRANIE.PL
  • PRES MEBEL
  • KLOSE
  • BRUK-BET
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt