stronywnetrza.urzadzamy.pl

Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki

zoom Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki
Fot.: Nowodvorski Lighting

Urządzenie pokoju dziecięcego stanowi trudne zadanie. Wiszące lampy dziecięce Praslin marki Nowodvorski Lighting pomogą sprostać zmieniającym się gustom dziewczynek.

Pokój dziecięcy to szczególne miejsce, które jest inne od pozostałych wnętrz. Wyróżnia się przeznaczeniem, ale i wyrazistą aranżacją, gdzie barwy i bajkowe wzory są najważniejsze. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna służyć dziecku przez wiele lat. Takie wygodnie urządzone wnętrze, o zrównoważonym charakterze i gustownych proporcjach kolorystycznych, pomoże stworzyć kolekcja lamp dziecięcych Praslin marki Nowodvorski Lighting.

Małe dziewczynki przepadają za różowymi barwami i kwiatami. W ich pokojach znajdziemy wiele misiów, lalek i bajkowych elementów dekoracyjnych. Z wiekiem jednak stają się one bardziej wymagające, zmieniają upodobania i wymagają częstych zmian wyposażenia pokoju. W pewnym stopniu można zminimalizować trudności i koszty z tym związane. Podczas urządzania pokoju dziecięcego należy zadbać o wyważenie proporcji pomiędzy elementami funkcjonalnymi i dorosłymi a tym co jest dziecięce i beztroskie. Warto by jak najwięcej elementów wyposażenia wnętrza spełniało te warunki.

Nowe lampy wiszące do pokoju dziecięcego Praslin marki Nowodvorski Lighting spełniają te założenia. Będą dobrym oświetleniem w pokoju małej dziewczynki, a także nastolatki. Pomimo prostej formy i subtelnej kolorystyki nie straciły dziewczęcej elegancji. Stelaż wykonano ze stali polakierowanej na biało, abażury również w białym kolorze mają kształt ściętych ostrosłupów. Typowo dziecięcymi dekoracjami są kolorowe kwiatki pod każdym abażurem, u podstawy lampy, a także zwisające na wstążkach.

Dziewczynki zawsze otaczają się kolorami i kwiecistymi oraz bajkowymi wzorami. Pokój dziewczynki jest jej światem, dlatego musi odpowiadać tym wymaganiom. Lampy dziecięce Praslin to prosty sposób na aranżację pokoju, który będzie rósł wraz z dzieckiem.


Źródło: Nowodvorski Lighting

inne aktualności
Czym jest „smart house” i czy jest potrzebny? Aranżacja domu z zastosowaniem najnowszych technologii

Instalacja „smart house” przy odpowiedniej poradzie architekta jeszcze na poziomie aranżacji domu zapobiegnie w przyszłości wielu nieprzewidzianym sytuacjom. Przeczytaj i sprawdź, czym jest „smart house”.

Oryginalne płytki ceramiczne z insertem – pomysł na nowoczesne wnętrza

Nowa kolekcja płytek ceramicznych LATERIZIO od Ceramiki Paradyż znów zaskoczyła nas nowymi trendami. Płytki bazowe o delikatnym wzorze przypominającym strukturę drewna oraz szklane inserta we wszystkich odcieniach błękitu są najnowszą propozycją na oryginalne i nowoczesne wnętrze.

Jaki okap kuchenny wybrać? Nowoczesne wyposażenie kuchni

Aranżacja małej kuchni to nie lada wyzwanie szczególnie pod względem logistycznym. Przede wszystkim dlatego, że kuchnia to pomieszczenie, w którym nowoczesne wyposażenie kuchni nie powinno pominąć szeregu niezbędnych mebli i sprzętów, a zmieszczenie ich w małym wnętrzu częstokroć graniczy z cudem. Przy wyborze okapu kuchennego nie należy kierować się jedynie jego rozmiarem. Producent modelu SBL zadbał, aby okap nie ograniczał cennej przestrzeni nie wpływając jednocześnie na wygląd urządzenia. Tak powstał produkt funkcjonalny wyróżniający się nowoczesnym designem.

Masa imitująca beton w najnowszej nanotechnologii pomysłem na aranżację wnętrz

Beton zyskuje dziś nowe znaczenie w aranżacji wnętrz. Zwolennicy surowego stylu doceniają go za efektowny wygląd i możliwości modyfikacji oraz szerokie spektrum zastosowań. Do niedawna wielbiciele betonowych aranżacji mieli do dyspozycji elementy wylewane na etapie projektowym, masywne płyty obciążające stropy i tynki tworzące powierzchnie, które nie zawsze odpowiadały naszym oczekiwaniom estetycznym. Odpowiedzią na te problemy jest Colorado Nano Concrete Effect.

Płyty meblowe w nowym formacie - aranżacja wnętrz

Pfleiderer Grajewo S.A. rozpocznie sprzedaż płyt laminowanych w nowej szerokości. To tylko jedna z wielu zmian, które firma przygotowała do stworzenia międzynarodowej oferty Collection.

Najnowszy preparat do pielęgnacji powierzchni drewnianych. Jak stosować?

Na polski rynek wszedł nowy, innowacyjny produkt, który zawiera zalety farby, lakieru i nowoczesnej lazury. Najnowsza propozycja V33 Polska doskonale sprawdza się zarówno na powierzchniach poziomych, jak i pionowych. Farba pozwala na pielęgnację i zabezpieczenie postarzonego drewna, ale możliwe jest także nadanie jednego z sześciu kolorów.

Rolety i zasłony zaciemniające od 10 do 20% taniej

Rolety zaciemniające –10%, rolety rzymskie firanowe – do 20% taniej w sklepie Dekoria.pl! Modne okna, na wymiar, w 7 dni!

Sprawdź >>>

Nowoczesność w stylowym wydaniu

Firma ELITA swoją kolekcją po raz kolejny udowodniła, że design, indywidualizm i wysoka jakość produktów nie eliminują się nawzajem. Wręcz przeciwnie – jest to najbardziej pożądane i możliwe do realizacji zadanie. Najnowsza seria mebli łazienkowych została stworzona z myślą o ludziach przedsiębiorczych i praktycznych, którzy cenią sobie funkcjonalność i proste użytkowanie, a jednocześnie lubiących oryginalny styl i ciekawy design.

patroni serwisu
  • ŚNIEŻKA
  • VESCOM
  • KANLUX
  • STO
  • PIEDRA LAND
  • GORENJE
  • MAGNAT
  • OPTIMAL
  • DREWNOCHRON
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt