X
stronywnetrza.urzadzamy.pl

Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki

Urządzenie pokoju dziecięcego stanowi trudne zadanie. Wiszące lampy dziecięce Praslin marki Nowodvorski Lighting pomogą sprostać zmieniającym się gustom dziewczynek.

zoom Lampy wiszące Praslin do pokoju dziecięcego. Oświetlenie dla małej elegantki
Fot.: Nowodvorski Lighting

Pokój dziecięcy to szczególne miejsce, które jest inne od pozostałych wnętrz. Wyróżnia się przeznaczeniem, ale i wyrazistą aranżacją, gdzie barwy i bajkowe wzory są najważniejsze. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna służyć dziecku przez wiele lat. Takie wygodnie urządzone wnętrze, o zrównoważonym charakterze i gustownych proporcjach kolorystycznych, pomoże stworzyć kolekcja lamp dziecięcych Praslin marki Nowodvorski Lighting.

Małe dziewczynki przepadają za różowymi barwami i kwiatami. W ich pokojach znajdziemy wiele misiów, lalek i bajkowych elementów dekoracyjnych. Z wiekiem jednak stają się one bardziej wymagające, zmieniają upodobania i wymagają częstych zmian wyposażenia pokoju. W pewnym stopniu można zminimalizować trudności i koszty z tym związane. Podczas urządzania pokoju dziecięcego należy zadbać o wyważenie proporcji pomiędzy elementami funkcjonalnymi i dorosłymi a tym co jest dziecięce i beztroskie. Warto by jak najwięcej elementów wyposażenia wnętrza spełniało te warunki.

Nowe lampy wiszące do pokoju dziecięcego Praslin marki Nowodvorski Lighting spełniają te założenia. Będą dobrym oświetleniem w pokoju małej dziewczynki, a także nastolatki. Pomimo prostej formy i subtelnej kolorystyki nie straciły dziewczęcej elegancji. Stelaż wykonano ze stali polakierowanej na biało, abażury również w białym kolorze mają kształt ściętych ostrosłupów. Typowo dziecięcymi dekoracjami są kolorowe kwiatki pod każdym abażurem, u podstawy lampy, a także zwisające na wstążkach.

Dziewczynki zawsze otaczają się kolorami i kwiecistymi oraz bajkowymi wzorami. Pokój dziewczynki jest jej światem, dlatego musi odpowiadać tym wymaganiom. Lampy dziecięce Praslin to prosty sposób na aranżację pokoju, który będzie rósł wraz z dzieckiem.


Źródło: Nowodvorski Lighting

inne aktualności
Elegancka kuchnia. Nowoczesne meble kuchenne ROMA Halupczok Kuchnie i Wnętrza

Wyrafinowana, elegancka kuchnia powinna być perfekcyjna i niepowtarzalna. Nowoczesne meble kuchenne ROMA firmy Halupczok Kuchnie i Wnętrza charakteryzują się wyjątkowymi walorami użytkowymi i estetycznymi. Inspiracją podczas tworzenia kuchni ROMA były stylowe proporcje oraz połączenie awangardy i tradycji w imponującym obliczu miasta Rzym.

Łódź Design Festival 2015

Już po raz dziewiąty odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Designu w Łodzi. Otwarcie Łódź Design Festival odbędzie się 08.10.2015 o godzinie 18.30 w Centrum Festiwalowym 1 przy ul. Tymienieckiego 3.

Nowy katalog on-line Dekorii - jesień-zima 2015/2016

Dostępny już jest najnowszy katalog sklepu Dekoria.pl z kolekcją na sezon jesień-zima 2015/2016. Na 150 stronach znajdziemy wiele inspirujących aranżacji z produktami dekoracyjnymi dostępnymi w sklepie.

 

Piękne i trwałe zlewozmywaki Franke wykonane z Fraceram®

Kuchnia jako serce domu skupia w sobie życie rodzinne, a nawet towarzyskie. Dlatego warto urządzić kuchnię tak, aby była wnętrzem komfortowym i funkcjonalnym, wyposażonym w niezawodne sprzęty i armaturę.

Dobry styl w aranżacjach wnętrz. Gniazda i łączniki Valena Life

Nowoczesne wzornictwo nowej serii gniazd i łączników to odpowiedź na aktualne trendy w aranżacjach wnętrz. Osprzęt elektroinstalacyjny Valena Life to szeroka gama rozwiązań, która spełnia wymagania wszystkich rodzajów pomieszczeń. Urządzenia o nowatorskim wzornictwie skrywają zarówno tradycyjne funkcje standardowych łączników i gniazd jak również zupełnie nowe niedostępne dotąd możliwości. Przykładem może tu być dowolne usytuowanie łącznika oświetlenia we wnętrzu, bez konieczności prowadzenia do niego przewodów. Po wybraniu miejsca, wystarczy przykleić go do ściany. Kolejną innowacją jest system oszczędzania energii elektrycznej wykorzystujący czujnik monitorowania obecności, który wyłącza oświetlenie w momencie wykrycia pustego pomieszczenia. Łącznik oświetlenia po włączeniu światła przez użytkownika, wyłącza je automatycznie po czasie 10 minut, kiedy opuszczająca pomieszczenie osoba zapomni to zrobić. Dobrym przykładem wykorzystania tej funkcji może być pokój dziecka.

Pełnoletni Muraspec Polska

17 września ponad 200 gości przybyło do warszawskiego Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, by wspólnie świętować osiemnastą rocznicę obecności na rynku renomowanego producenta tapet na polskim rynku - Muraspec Polska. Urodzinowym prezentem okazały się nowe, oryginalne i intrygujące wzory tapet, które zaprojektowali uczestnicy ogłoszonego przez firmę konkursu.

Nowości do łazienek z charakterem

Łazienki z charakterem potrzebują odpowiedniej oprawy, dlatego wybierając baterie łazienkowe warto wziąć pod uwagę zarówno ich funkcjonalność, jak i piękny wygląd.

Estetyczne i funkcjonalne włączniki dotykowe

Włączniki dotykowe LIVOLO to osprzęt elektroinstalacyjny do domów i przestrzeni użytkowych, który wyróżnia się doskonałym wzornictwem. Wyszukany design gniazd i łączników zebranych w praktyczne szklane ramki podkreśli walory każdego wnętrza.

patroni serwisu
  • POL-SKONE
  • ŚNIEŻKA
  • KINNARPS
  • COMITOR
  • HALUPCZOK
  • KANLUX
  • UNICELL
  • DEKORIA
  • VESCOM
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt