stronywnetrza.urzadzamy.pl

Konkurs firmy Schindler Polska „Bezpieczna winda” na półmetku

zoom Konkurs Schindler Polska Bezpieczna winda
Fot.: Schindler

Winda powinna być nie tylko bezpieczna, ale także zadbana. Jednak zniszczone windy są wciąż problemem wielu spółdzielni czy wspólnot mieszkaniowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest działanie profilaktyczne, czyli montaż monitoringu wewnątrz kabiny. Dlatego firma Schindler Polska organizuje, pod patronatem medialnym magazynu Dźwig, już po raz drugi konkurs „Bezpieczna winda”. Zgłoszenia można przesyłać jeszcze do 15 sierpnia.

Konkurs „Bezpieczna winda” powstał z myślą o wsparciu wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, które mają problemy, z aktami wandalizmu w windach. Powszechny montaż systemów monitoringu mógłby znacząco poprawić tę sytuację. Jednak priorytety mieszkańców są często inne – termomodernizacja budynku, remont klatki schodowej, czy naprawa przeciekającego dachu. Warto jednak pamiętać, że działania profilaktyczne są dużo skuteczniejsze i wymagają mniejszych nakładów finansowych niż częste naprawy i renowacje.

Druga edycja konkursu cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników. Wygrać w nim można trzy praktyczne zestawy monitoringu. – „W skład każdego kompletu wchodzą: cztery kamery, dwa bezprzewodowe transmitery, czterokanałowy rejestrator oraz dysk twardy” – informuje Adrian Breś, doradca techniczno-handlowy Schindlera oraz pomysłodawca „Bezpiecznej widny”.

Zgłaszać się do konkursu można jeszcze do 15 sierpnia. Wziąć w nim udział może każda wspólnota i spółdzielnia mieszkaniowa, która ma w zasobach przynajmniej jeden dźwig osobowy dowolnego producenta. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne – należy tylko prawidłowo wypełnić dostępny na stronie www.bezpieczna-winda.pl formularz, w tym odpowiedzieć na krótkie pytanie konkursowe.

Źródło: SCHINDLER POLSKA

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • VDS
  • DURABLE
  • JAGA
  • ECOPHON
  • VESCOM
  • TERMA
  • KARGAS PROFIL
  • ŚNIEŻKA
  • DÖLLKEN