stronywnetrza.urzadzamy.pl

Kochamy kuchnię. Meble kuchenne marki Bauformat i Burger

zoom Kochamy kuchnię. Meble kuchenne marki Bauformat i Burger
Fot.: BAUFORMAT

Meble kuchenne marki Bauformat i Burger wyróżniają się wieloma możliwościami innowacyjnego planowania, zaskakującą funkcjonalnością, wielostronnością i trwałością. A pięcioletnia pisemna gwarancja fabryczna jest tego odzwierciedleniem.

Długoletnie doświadczenie (96 lat) przy produkcji mebli kuchennych, korzystanie z odpowiednio dobranych najwyższej jakości materiałów oraz harmonijne formy frontów, pozwalają klientom firmy na optymalną realizację własnych pomysłów przy planowaniu i urządzaniu kuchni swoich marzeń.

Za szlachetnymi i ujmującymi swą optyką frontami, kryje się najnowocześniejsza technika, gwarantująca optymalną funkcjonalność.


I tak okucia firmy Blum zapewniają sprawne i niezawodne przesuwanie szuflad. Szafki wiszące i elementy wysuwane można zaopatrzyć w zautomatyzowane systemy otwierania, a wysokiej jakości uchwyty listwowe gwarantują bezpieczeństwo przy gotowaniu.


Celem firmy jest stałe dostarczanie produktów o najlepszej jakości, co zostało dobitnie potwierdzone certyfikatem GS.

Decydując się na kuchnię Bauformat, klient może być pewien, że otrzyma kawałek pierwszorzędnej niemieckiej roboty, która przez całe lata będzie go cieszyć swą solidnością, trwałością i łatwością obsługi.


Dodatkowo w kuchniach Bauformat są dostępne różne wysokości i wymiary modułowe, które umożliwiają ergonomiczną pracę w kuchni i optymalną komunikację.

"Zachwyciła mnie różnorodność koncepcji i jakość wykonania kuchni Bauformat. Codziennie zauważam, jak idealnie rozmaite elementy współgrają ze sobą i ułatwiają gotowanie" – to opinia jednego z klientów firmy.

Ostatecznie, kuchnia powinna zawsze odpowiadać osobistym oczekiwaniom i wyrażać indywidualność i odrębność właściciela.

Firma zatrudnia specjalistów świadomych aktualnych trendów, którzy oferują klientom wszelkie możliwości, aby zrealizować nawet ekstrawaganckie pomysły. Stale poszukują oni nowych modnych kolorów, materiałów i powierzchni, aby dać użytkownikom szerokie możliwości tworzenia rozmaitych koncepcji kuchennych. W wyniku zręcznego zestawienia różnych materiałów i kolorów, powstają wciąż na nowo całkowicie samodzielne kompozycje, będące indywidualnym wyrazem osobowości danego klienta.


"Dla mnie jest ważne, aby kuchnia odpowiadała moim oczekiwaniom. Przy planowaniu kuchni Bauformat zaskakuje mnie ogromna rozmaitość frontów, dzięki czemu w każdym przypadku można nadać każdej kuchni inną optykę" – to opinia jednej z projektantek firmy w Polsce.

Nowoczesna kuchnia musi nie tylko przekonywać lekką i jasną optyką, ale także rozmaitymi miejscami na składowanie, jakże ważnymi przy codziennej pracy w kuchni. Muszą one idealnie z sobą współgrać. A łatwość obsługi powinna się znaleźć zawsze na pierwszym planie.

zoom Meble kuchenne marki Bauformat i Burger 5


Tę pracę ułatwią nam ergonomiczne wysokości korpusów oraz system Servo-Drive dla szafek dolnych oraz wiszących. Właśnie te zorientowane na dizajn koncepcje zaskakują różnorodnymi wariantami wyposażenia naszych kuchni.

Gotowanie to nie tylko przygotowanie potraw. To również wyraz radości życia, osobistej kreatywności i doświadczenia.

Smaczne jedzenie nie tylko łączy rodzinę. Lecz także pozwala dzielić entuzjazm i umiejętności z ludźmi, którzy są dla nas ważni i którym chciałoby się sprawić radość. I tą radość chcemy zaoferować naszym klientom poprzez ogromną rozmaitość wyposażenia naszych kuchni.

Czy to będzie chodziło o pojemniki na przyprawy, ukryte szuflady na małe akcesoria, czy wyjmowane koszyki na naczynia. Każdy z tych detali składa się na funkcjonalność, a zarazem perfekcyjnie dopasowuje się do osobistego stylu pracy każdego użytkownika kuchni Bauformat.

zoom Meble kuchenne marki Bauformat i Burger 6


"Bo wszystko powinno być na swoim miejscu. Przy codziennym gotowaniu ważny jest szybki dostęp do potrzebnych sprzętów. A w innych obszarach chcę mieć dużo miejsca na naczynia jak i na akcesoria dekoracyjne. Podziały i systemy porządkowania, które mam w kuchni Bauformat, ogromnie mi pomagają" – to kolejna opinia polskiej klientki firmy.

Kuchnie Bauformat można planować elastycznie, dzięki temu klienci mają dostępne szerokie pole na indywidualne pomysły. Dlatego możliwe jest zaplanowanie kuchni w stylu wiejskim z litego drewna, jak i najnowocześniejszej kuchni bezuchwytowej. Projektanci firmy zwracają uwagę na to, aby tworzyć płynne przejścia, między poszczególnymi elementami, a tym samym zagwarantować wrażenie harmonijnej całości i piękna formy.

Klienci firmy również mają zostawione dość miejsca na ich własne koncepcje, dzięki wprowadzaniu przez nią do produkcji aktualne światowe trendy i innowacyjne materiały. A prawie 100-letnie doświadczenie produkcyjne daje przy tym wiedzę, która pozwala na umiejętne łączenie nowych powierzchni w pełne wyrazu kompozycje kuchenne.

Szczególnie należy tu podkreślić bezuchwytowy dizajn linii kuchennej Cube Purista. To w tej kolekcji powściągliwy język form i purystyczna konstrukcja całości, nadają kuchniom lekką i ponadczasową optykę. A perfekcyjne współgranie form i materiałów spełnia przy tym najwyższe wymagania co do wyrazistego i niebanalnego otoczenia mieszkalnego jakim są nasze kuchnie.


W Polsce kuchnie Bauformat można kupić w 58 studiach mebli kuchennych.

Bauformat
Henryk Grabarczyk – Przedstawiciel
tel. 510 232 061
bauformat@wp.pl
www.bauformat.de

Źródło: BAUFORMAT

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • LUX PRINT POLAND
  • EXTRA-ZONE
  • CAD PROJEKT K&A
  • GEISSER
  • BADUM
  • PARADYŻ
  • ARCUS
  • OSPEL
  • ELECTROLUX