stronywnetrza.urzadzamy.pl

Kabiny prysznicowe typu walk-in w aranżacji nowoczesnej łazienki

zoom Kabiny prysznicowe typu walk-in w aranżacji nowoczesnej łazienki
Fot.: Radaway

Kabiny prysznicowe typu walk-in to propozycja dla osób, które chcą podkreślić minimalistyczną przestrzeń i nowoczesny wystrój swoich łazienek. Warto postawić na modele, które wyróżniają się wysoką jakością oraz elegancką formą.

Kabina prysznicowa typu walk-in za sprawą swojej neutralności pozwala wydobyć charakter innych elementów wystroju wnętrza, np. oryginalność materiałów wykończeniowych czy urok detali. I choć zdaje się być najbardziej niepozornym elementem aranżacji łazienki, to właśnie ona potrafi zbudować całą stylizację za sprawą swojej eleganckiej formy. Dobrze odnajduje się zarówno w minimalistycznych, jak i klasycznych wnętrzach.

 

Czym jest kabina walk-in? To nic innego jak otwarte tafle szkła bez ruchomych elementów. Prosta forma kabiny i lekkość konstrukcji sprawią, że każda łazienka nabierze ponadczasowego charakteru. Łazienka powinna być jasna i przejrzysta, a zastosowane w niej rozwiązania uniwersalne, dlatego konstrukcja, która nie wymaga brodzika daje szerokie możliwości aranżacyjne. Takie rozwiązanie z powodzeniem sprawdzi się w przypadku małych łazienek, w których trzeba jak najrozsądniej gospodarować przestrzenią.

 

Elegancka forma – nowa linia kabin typu walk-in MODO NEW

Kabiny prysznicowe MODO NEW to zupełnie nowa jakość w aranżacji łazienek. Tafle szkła połączone za pomocą eleganckich, chromowanych wsporników budują otwartą i funkcjonalną przestrzeń prysznicową. Sprzyja to stworzeniu niezwykle komfortowego miejsca do relaksu. Jeżeli nietypowy układ pomieszczenia nie pozwala na montaż wspornika do ściany, istnieje możliwość wyboru wariantu teleskopowego, mocowanego do sufitu. Modele z serii MODO NEW są idealną propozycją do nowoczesnych łazienek. Mogą być montowane na brodziku lub bezpośrednio na posadzce. Montaż z pominięciem brodzika zapewnia wygodny, bezprogowy dostęp do przestrzeni kąpielowej, który jest polecany szczególnie osobom starszym i mającym problem z poruszaniem się.


Kolekcja Modo New składa się z trzech eleganckich modeli. Modo New I to typ dedykowany do dużych salonów kąpielowych, w których otwarta z obu stron kabina znajduje się w centralnym punkcie pomieszczenia. Natomiast Modo New II i III przeznaczone są do montażu narożnego. Gwarancją bezpieczeństwa i stabilności kabin są chromowane wsporniki stabilizujące konstrukcję oraz hartowane 8 mm szkło, które dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych: brązowym, grafitowym, satynowym oraz Ultra Clear. Ochronę przed osadami i innymi zabrudzeniami zapewnia dostępna w standardzie powłoka EasyClean®. Dzięki niej krople wody swobodnie spływają po szkle nie tworząc zacieków. Na życzenie klienta możliwe jest zamówienie szkła z dożywotnią ochroną ShowerGuard® – jest ona zintegrowana z taflą, dzięki czemu zapobiega szkodliwej działalności wilgoci, temperatury i środków czyszczących. Cała kolekcja Modo New dostępna jest w usłudze „Na miarę”, dzięki której można dopasować kabinę do niestandardowych rozwiązań montażowych.

 

Źródło: Radaway

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MERITA
  • DUNES
  • DUNIN
  • BAUTECH
  • MURASPEC
  • HALUPCZOK
  • ADAH
  • Noti Sp. z o.o.
  • COSMO