stronywnetrza.urzadzamy.pl

Już jest najnowszy katalog aranżacji wnętrz – Urządzamy dom i mieszkanie 2016/2017!

zoom Logo Urządzamy Dom i Mieszkanie

Wraz z końcem lipca na rynku zagościło kolejne wydanie rocznika Urządzamy dom i mieszkanie. W edycji 2016/2017 znalazło się wiele ciekawych pomysłów na aranżację wnętrz, najnowszych światowych i rodzimych projektów oraz prezencji produktów, pozwalających na komfortowe wyposażanie i stylowe urządzanie mieszkania czy domu w duchu najświeższych trendów.

zoom Już jest najnowszy katalog aranżacji wnętrz – Urządzamy dom i mieszkanie 2016/2017!

Katalog podpowiada jak  stworzyć unikalne i nowoczesne wnętrza w świecie ogarniętym przez kult prędkości, zdradza przepis na urządzanie mieszkania tętniącego pozytywną energią, integrującego rodzinę, znajomych, kreującego przyjazną atmosferę, gdzie wzory i kolory miksują się, tworząc niepowtarzalna układankę,  a jednocześnie umiejętnie wykorzystującego najnowsze cuda techniki, innowacyjne rozwiązania wykończeniowe i instalacyjne.

Nowoczesne wnętrza mogą bowiem powstawać zarówno na małej, jak i dużej powierzchni i tylko od naszej kreatywności zależy czy będą funkcjonalne i w dobrym guście. Podobnie jak w wykończeniu i aranżacji wnętrz, także w otoczeniu domu liczy się harmonijne projektowanie i dobór odpowiednich produktów. Dlatego Urządzamy dom i mieszkanie wychodzi także na taras i do ogrodu, dając garść inspiracji, jak je zaaranżować i oświetlić, by współgrały z wykończeniem elewacji i tworzyły  estetyczną i bezpieczną przestrzeń stanowiącą przedłużenie domowej sfery.

Aranżacja wnętrz z Urządzamy dom i mieszkanie może okazać się ciekawą przygodą zarówno dla laików jak i profesjonalistów, projektantów, stylistów czy architektów wnętrz. W najnowszym wydaniu między innymi: urządzanie mieszkania w duchu slow design, zjawisko kopii i podróbek w świecie designu, nowoczesne wnętrza kuchenne, łazienka z dwiema umywalkami, godząca współczesne potrzeby członków rodziny, dylematy dotyczące wyboru drzwi oraz łączenia różnych materiałów posadzkowych  unikalne aranżacje wnętrz z patchworkiem, kreowanie przestrzeni dzięki kolorom, podłogi na balkon i taras, oświetlenie zewnętrzne wydobywające walory architektoniczne otoczenia.

Zapoznaj się z wersją elektroniczną katalogu Urządzamy dom i mieszkanie 2016/2017 >>>

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • KOPP
  • MOTIP DUPLI
  • DREWNOCHRON
  • SPOTLINE
  • BRUK-BET
  • DOMOTEKA
  • STO
  • TERMA
  • ŚNIEŻKA