stronywnetrza.urzadzamy.pl

Jak urządzić dom lub mieszkanie? Gdzie szukać inspiracji?

zoom Jak urządzić dom lub mieszkanie? Gdzie szukać inspiracji?
Fot.: Centrum MEGA MEBLE

Szukając pomysłu jak urządzić dom lub mieszkanie trzeba przeanalizować wiele czynników. Poszukiwanie wartościowych inspiracji może być trudne i czasochłonne, dlatego polecamy odwiedzić miejsca, gdzie wyszukanych przykładów urządzenia wnętrz znajdziemy najwięcej.

MEGA MEBLE jest właśnie takim wyjątkowym centrum meblowym. Niemal w środku Warszawy, pod jednym dachem znajdziemy ponad 40 uznanych marek. Wszystkie meble i dodatki dekoracyjne można obejrzeć w formie profesjonalnie zaprojektowanych aranżacji. Przekonamy się tam, że niemal każdy znajdzie odpowiednią dla siebie inspirację urządzenia własnego domu lub mieszkania. W MEGA MEBLE czekają na nas inspiracje dla wnętrz urządzonych w różnych stylach, od minimalistycznych, nowoczesnych, skandynawskich, po tradycyjne i stylowe. Szeroka oferta mebli, dostępna w centrum, pozwala wyposażyć salony, sypialnie, kuchnie, pokoje dziecięce, a także gabinety.

Duża powierzchnia centrum meblowego pozwoliła na przygotowanie tylu przykładowych aranżacji wnętrz, że stało się ono idealnym miejscem dla osób, które jeszcze nie mają sprecyzowanych wymagań i dopiero szukają pomysłu na urządzenie mieszkania. Bogactwo kolorów, wzorów i wersji stylistycznych, sprawia, że możemy tam czerpać inspiracje i ciekawe pomysły do własnych aranżacji pomieszczeń. Dodatkowo wiele z prezentowanych mebli jest dostępna również w innych kolorach lub wzorach. Warto zapytać o to pracownika sklepu, który zaprezentuje je za pomocą próbek lub katalogów.

Warszawskie centrum meblowe MEGA MEBLE jest cenione przez odwiedzających klientów za fachową obsługę, wielość praktycznych rozwiązań oraz produkty o dobrej jakości.

Źródło:
Centrum MEGA MEBLE
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 200
www.mega-meble.pl

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • SANITTI
  • EXCLUSIVE LIGHTS
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • MARKILUX
  • BALMA
  • MEBLOBRANIE.PL
  • HAGER POLO
  • BONDEX
  • MERITA