stronywnetrza.urzadzamy.pl

Inspiracje aranżacji biur w nowym showroomie Kinnarps

zoom Inspiracje na aranżacje biura w nowym showroomie Kinnarps
Fot.: KINNARPS POLSKA

Planując aranżację biura warto odwiedzić warszawski showroom Kinnarps. Jego nowa odsłona jest gotowa na wyzwania dekady różnorodności. Swoją nową odsłonę aranżacyjną zyskał dzięki projektowi Piotra Wełniaka i Anity Chudeckiej.

Po 10 latach intensywnego użytkowania poprzedniej ekspozycji firma Kinnarps Polska postanowiła zaprezentować swoim klientom najnowsze i najbardziej innowacyjne i inspirujące rozwiązania. Showroom w nowej wersji ma odpowiadać na wyzwania nowej dekady, dekady różnorodności – tak nawali ją autorzy ostatniej edycji Raportu Trendów Kinnarps.

Głównym zadaniem nowej aranżacji jest wspieranie sprzedaży. W showroomie skoncentrowano się na koncepcji Next Office™, która jest autorską interpretacją filozofii aranżacji biura opartego na aktywnościach, tzw. activity based working.

Nowa aranżacja showroomu Kinnarps w Warszawie bazuje na rzeczywistych przykładach, dzięki którym klienci firmy mogą znaleźć inspiracje nie tylko estetyczne, lecz również merytoryczne i w rzeczywistych warunkach przekonać się jaki wpływ na efektywność, współpracę, komunikację oraz wizerunek pracodawcy ma aranżacja biura, która uwzględnia potrzeby i specyfikę pracy danej firmy czy zespołu.

W celu zrealizowania potrzeby elastyczności przestrzeni zastosowano system przesuwnych paneli, które umożliwiają tworzenie nowych scen dla różnych aranżacji, w zależności od potrzeb i okoliczności. Zgodnie z metodologią Next Office™ można tu realizować zespołowy model współpracy architekta z przedstawicielami inwestora. Zaangażowanie przedstawicieli przyszłych użytkowników przestrzeni umożliwia wspólne wypracowanie rozwiązań specyficznych dla poszczególnych działów, z uwzględnieniem potrzeb całej firmy. Architekt koordynując projekt, ocenia pod kątem spójności z ogólną ideą całej koncepcji aranżacji.

Firma Kinnarps ma swoje przedstawicielstwa na całym świecie, a showroomy są najlepiej widocznym elementem jej działalności, dlatego dąży do tego, aby były nie tylko ekspozycją mebli, lecz także, by stanowiły żywą wizytówkę misji Making life better at work, a także oraz przykład funkcjonowania modelu biznesowego firmy. Showroomy mają inspirować architektów, prowokować klientów do myślenia o aranżacji biura jako narzędziu zarządzania i tworzenia tożsamości marki, aby służyły jako miejsce spotkań, wymiany poglądów i na co dzień tętniły życiem.

Adres showroomu: ul. Puławska 354/356, Warszawa

Źródło: Kinnarps Polska

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MARCHEWKA
  • UNIMEBEL
  • DREWNOSTYL
  • AGED
  • LUXUM
  • DREWNOCHRON
  • RAUMPLUS
  • KINNARPS
  • SCHELL