stronywnetrza.urzadzamy.pl

Innowacyjne meble biurowe – wiosenne nowości Kinnarps

zoom Innowacyjne meble biurowe – wiosenne nowości Kinnarps
Fot.: KINNARPS POLSKA

Firma Kinnarps wiosną powiększyła swoja ofertę mebli biurowych o około 30 produktów swoich sześciu marek. Nowości powinny uczynić pracę wielu osób prostszą i przyjemniejszą.

„Zawsze się cieszę, gdy wprowadzamy nowe produkty. Z niecierpliwością czekam, by je zaprezentować i pokazać w nich naszą wiedzę z dziedzin designu, innowacyjności i ergonomii”, mówi Paulina Lundström, dyrektor Kinnarps ds. marketingu i komunikacji.

Część z nowych produktów została zaprezentowana podczas międzynarodowych targów designu – Stockholm Design Week i Milan Design Week. Spotkały się one z ciepłym przyjęciem i są już dostępne w sprzedaży.

Krzesła Embrace marki Kinnarps uzyskały dwie ważne w świecie designu nagrody: iF Design Award i Red Dot Design Award. Obecnie do tej linii dołączają dwa nowe, inspirujące modele – stylowy i praktyczny stołek barowy oraz krzesło z oparciem wykonanym z lekkiego, elastycznego tworzywa sztucznego zamiast z drewna. Nowe krzesła mają nadal niepowtarzalny styl linii Embrace.

Dla osób szukających nowej linii stołów, a jednocześnie mają wysokie wymagania w kwestii wielofunkcyjności, doskonałą propozycją są stoły Nexus. Mebel ten jest stonowany i elegancki, dlatego idealnie spełni wymagania wszystkich potrzebujących nowoczesnego rozwiązania z dużą liczbą opcji. Nexus to oddzielne biurka lub całe elastyczne rozwiązania wielostanowiskowe. Seria sprawdzi się w różnych okolicznościach i środowiskach, niezależnie od charakteru wykonywanej pracy.

Stoły Nexus doskonale komponują się także z najnowszym fotelem obrotowym marki DrabertEntrada II. To niecodzienny fotel, który sprawia, że siedzenie nie jest statyczne, tylko pobudza do ruchu i przyjmowania różnych pozycji. Jego regulacja jest prosta i intuicyjna, co umożliwia szybko dostosować go do zmieniających się sytuacji. Takie właściwości Entrada II bardzo dobrze sprawdzą się w środowiskach pracy opartych na aktywności, gdzie różne osoby korzystają z tego samego fotela, wykonując różne zadania.

Tej wiosny został również zaprezentowany fotel obrotowy Capella – produkt nowego rodzaju. Został on wyposażony w innowacyjny mechanizm FreeMotion™, który sprzyja aktywnemu siedzeniu, dzięki swobodzie wykonywania niewielkich ruchów siedziska. Fotel Capella będzie dostępny w sprzedaży we wrześniu 2015 roku.

Nowości Kinnarps sezonu wiosna 2015:
Kinnarps: Nano, Nexus, stołek barowy Embrace oraz krzesło Embrace z plastikowym oparciem
Drabert: Entrada II, HotSpot, Filio, Salida, Parlando, Mento  
MartinStoll: Collection C, Collection B, Senor, Fenix, Collection E, Collection TEC, Cosa, Polar 
Materia: Hal, One o'clock, Boullé, Cap, Neolite, Avant, Blanket, seria Couture, Amore, Lotus 
Skandiform: Petals, Primo, Oval, Deli 
NC: Sture 394, Plockepinn 49, Knop, Julia 065

Źródło: KINNARPS

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ALTEZA
  • LISSY
  • SCHELL
  • VellaHOME
  • ANDREWEX
  • VOGEL&NOOT
  • BONDEX
  • STONE MASTER
  • HYDROPOOL