stronywnetrza.urzadzamy.pl

Idea dobrego krzesła – zachowanie właściwej postawy

zoom Idea dobrego krzesła – zachowanie właściwej postawy

Ideą realizacji projektu ergonomicznego krzesła Dobre Krzesło była potrzeba ochrony zdrowia poprzez kształtowanie właściwej postawy wśród dzieci, młodzieży, a także osób dorosłych.

Ergonomiczna linia krzeseł Dobre Krzesła to produkty profilaktyczne, które są synonimem idealnych rozwiązań technicznych, ergonomicznych i nowoczesnego designu. Te krzesła są skierowane do placówek oświatowych, w szczególności szkół i przedszkoli.

Ergonomiczne krzesło to również idealny wyrób umożliwiający stworzenie optymalnego środowiska pracy i wypoczynku w zaciszu domowym.

Linia Dobre Krzesła została opracowane przy udziale naukowców wielu dziedzin (m.in.: ortopedii, ergonomii, fizjoterapii, biomechaniki, modelowania 3D), będąc odpowiedzią na problemy z kręgosłupem i plecami. Krzesła są elementem prewencyjnym w zakresie sprawności fizycznej.

Krzesła ergonomiczne, poprzez specjalne wyprofilowanie lordozy lędźwiowej, wymuszają obciążenie guzów kulszowych, co stymuluje do zachowania prawidłowej pozycji miednicy, na której zaczyna się prawidłowe ustawienia górnych segmentów kręgosłupa. W opinii terapeutów i specjalistów z dziedziny rehabilitacji ruchowej Dobre Krzesła dzięki innowacyjnym krzywiznom konstrukcyjnym pobudzają samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy w trakcie siedzenia.

Nowatorski charakter produktu, został potwierdzony certyfikatami i atestami. Unikalne właściwości Dobrego Krzesła sprawiają, że w zakresie profilaktyki wad postawy u dzieci i młodzieży, ergonomiczne krzesło Entelo jest optymalnym rozwiązaniem, wyprzedzającym światowe trendy.

Dobre Krzesła są produkowane w Polsce zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 1729-1:2007, a ich wzór został zastrzeżony prawie na całym świecie.

Źródło: ENTELO

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • LUX PRINT POLAND
  • EXTRA-ZONE
  • CAD PROJEKT K&A
  • GEISSER
  • BADUM
  • PARADYŻ
  • ARCUS
  • OSPEL
  • ELECTROLUX