stronywnetrza.urzadzamy.pl

Higieniczne łączniki. Osprzęt elektryczny SONATA Nowe Srebro OSPEL

zoom Higieniczne łączniki. Osprzęt elektryczny SONATA Nowe Srebro OSPEL
Fot.: OSPEL

Higieniczne łączniki i gniazda elektryczne ograniczą rozprzestrzenianie się bakterii i drobnoustrojów. Osprzęt elektryczny firmy OSPEL, wykonany z miedzi przeciwdrobnoustrojowej Cu+, sprawi, że nasze funkcjonowanie będzie bezpieczne i wolne od zanieczyszczeń.

Szybki rozwój świata umożliwia opracowywanie innowacji, które ułatwiają nam życie i czynią je bezpieczniejszym. Wdrażane są zaawansowane rozwiązania ochronne i sposoby na utrzymanie właściwej higieny naszego otoczenia. Łączniki i gniazda elektryczne są elementami, z którymi mamy często styczność. Dlatego firma OSPEL zaproponowała osprzęt elektryczny z serii SONATA Nowe Srebro

Osprzęt elektryczny jest dotykany przez wszystkich
Osprzętem elektrycznym posługuje się przez cały dzień wiele osób. Szczególne znaczenie ma to w obiektach użyteczności publicznej, takich jak szkoły czy szpitale. Występujące tam duże skupiska ludzi, sprzyjają przenoszeniu się infekcji. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy mamy obniżoną odporność. Częste używanie osprzętu elektrycznego przez różne osoby, powoduje zbieranie się na ich powierzchni różnych bakterii i drobnoustrojów. Aby tego uniknąć firma OSPEL opracowała innowacyjne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Bazuje ono na miedzi przeciwdrobnoustrojowej Cu+, zwana również „nowym srebrem”. Jest to stop miedzi z niklem i cynkiem, który podnosi higienę każdego otoczenia. Wykonywane badania potwierdzają, że miedź i jej stopy mają skuteczne i ciągłe właściwości przeciwdrobnoustrojowe. „Nowe srebro” posłużyło do wykonania łączników i gniazd z serii SONATA Nowe Srebro firmy OSPEL.

Natomiast dodatek niklu sprawia, że osprzęt jest odporny na przebarwienia i utlenianie powierzchni. Srebrzystobiały połysk niklu nadał osprzętowi eleganckiego, wyrafinowanego wyglądu oraz wysokich walorów estetycznych. Elementy wyprodukowane z „nowego srebra” pomogą zadbać nie tylko o zdrowie, ale i atrakcyjny charakter każdego pomieszczenia.

Źródło: OSPEL

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MINERVA
  • COMITOR
  • HALUPCZOK
  • STOLBUD Włoszczowa
  • GORENJE
  • RAUMPLUS
  • MARCHEWKA
  • IntuitionBathrooms
  • INTERDREX
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt