stronywnetrza.urzadzamy.pl

Heatroll to nie tylko szklane grzejniki przyszłości…to …ciepło i elegancja

zoom Heatroll to nie tylko szklane grzejniki przyszłości…to …ciepło i elegancja
Fot.: HEATROLL

Szklane grzejniki powstały z myślą o tych, którzy chcą mieć wpływ na design swojego grzejnika i chcą wprowadzić do swojego mieszkania niepowtarzalność z odcieniem luksusu. Komfortowe lakierowane szkło ogrzeje każde pomieszczenie z wyrafinowaną elegancją.

Znajdź 5 grzejników firmy Heatroll w poniższej aranżacji

Jeśli udało Ci się odnaleźć grzejniki w tej aranżacji …to znaczy, że szukałeś, a jeśli szukałeś ….to znaczy, że udało się firmie Heatroll stworzyć designerski, ponadczasowy, uniwersalny i wyrafinowany grzejnik dla Ciebie, potrafiący wkomponować się w każde wnętrze niezależnie od jego stylu. Oznacza to również, że zakończył się czas traktowania grzejnika jako koniecznego i nieestetycznego źródła ciepła, na widok którego, jedynym kreatywnym działaniem była chęć ukrycia go.

Grzejniki Heatroll dały nowe możliwości zarówno projektantom wnętrz jak i każdemu dla którego wnętrze jest artystyczną wypadkową, nieograniczonych w swym designie przedmiotów. Stały się wręcz uosobieniem „gorącej duszy w pięknym ciele”. Grzejniki szklane potrafią wcielić się w rolę obrazów, luster, fragmentów ścian, mogą być dyskretne, wybijać się kolorem, kształtem czy stanowić  element dekoracyjny. Są wyrafinowanym wykończeniem architektonicznej kompozycji.

Nie tylko jednak design decyduje o ich wyjątkowości. Grzejniki zostały stworzone dla wszystkich tych dla których zdrowie, ekologia i ekonomia są tak samo ważne jak i ich estetyka.

Każde wnętrze dla Grzejników Heatroll to wyzwanie…

Możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL, a także różnych motywów ozdobnych >>>

Źródło: Heatroll

powiązane produkty
Szklany grzejnik elektryczny Heatroll Electric
Szklany grzejnik elektryczny Heatroll Electric

Szklany grzejnik elektryczny Heatroll Electric wykonany jest z lakierowanego szkła, które ogrzewa pomieszczenie z wyrafinowaną elegancją. Grzejnik elektryczny może być używany jako samodzielne urządzenie lub jako designerskie uzupełnienie istniejącego systemu ogrzewania. Folia grzewcza jest zamontowana na blasze, nie na szkle, ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO