stronywnetrza.urzadzamy.pl

Grzejniki wodne marki ZEHNDER kształtują wnętrza

zoom Grzejniki wodne marki ZEHNDER kształtują wnętrza
Fot.: ZEHNDER

Wodne grzejniki dekoracyjne ZEHNDER zostały stworzone przez renomowanych światowych projektantów form użytkowych. Oferują możliwość aranżacji wnętrz w sposób nowoczesny i wyszukany. Grzejniki dekoracyjne idealnie integrują się w ramach aktualnie obowiązujących trendów wyposażenia wnętrz. Pełen przepychu styl dworski, minimalistyczny puryzm, konwencjonalny styl klasyczny czy przepełniony barwami styl nowoczesny, dzięki nim, stoją przed nami otworem.

Od piwnicy po dach: salon, sypialnia, łazienka, kuchnia czy toaleta gości – do każdego pomieszczenia można wybrać odpowiedni produkt. Można puścić wodze fantazji: grzejniki dekoracyjne Zehnder, dostępne są w ponad 700 kolorach i wariantach wykończenia powierzchni. Oprócz tego istnieje możliwość zamówienia różnych form specjalnych: zestawianie pod kątem, gięcie w łuki lub krawędzie pod wybranym kątem.

Nowoczesne wzornictwo od zawsze było bardzo istotne w filozofii koncernu Zehnder. Jako pionier branży, w 1980 roku wprowadza pierwszy na świecie grzejnik łazienkowy – Zehnder Universal.
Na początku lat 90-tych nowością był grzejnik Zehnder Arcus – pierwszy grzejnik nazwany elementem do wyposażania wnętrz. Gdy kilka lat później zaprojektowano grzejnik Zehnder Yucca, rozpoczęła się nowa era – piękny kształt i bezproblemowe, boczne umieszczanie tkanin na grzejniku traktowanym jako suszarka.

Dekoracyjna aranżacja łazienki z jednej ręki – to cel przyświecający współpracy koncernów Villeroy&Boch i Zehnder. Kooperacja rozpoczęta w 2004 roku zaowocowała wprowadzeniem linii grzejników dopasowanych stylistycznie do światów łazienek Villeroy&Boch.

Seria grzejników Dualis w pierwszej linii łączy w sobie dwa materiały i nadaje grzejnikom formę łagodnej fali. Horyzontalne i wertykalne modele otwierają wiele możliwości zastosowania: od suszarki do ręczników w łazience po pokój gościnny np. w mieszkaniu typu loft. Zehnder mając świadomość znaczenia stwierdzenia „Życie jest stylem!” gwarantuje swoim klientom, że wysokogatunkowe produkty z segmentu Lifestyle przyniosą oczekiwany efekt w aranżacjach wnętrz.

Źródło: ZEHNDER

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO