stronywnetrza.urzadzamy.pl

Grzejniki płytowe i dekoracyjne grzejniki łazienkowe COSMO

Fot.: COSMO

Nowoczesne grzejniki płytowe i dekoracyjne grzejniki łazienkowe oprócz bardzo dobrych parametrów grzewczych powinny charakteryzować się nienagannym wykonaniem i atrakcyjnym wzornictwem. Bardzo często są widocznym elementem wyposażenia wnętrz, dlatego nie należy ich wyboru pozostawiać wyłącznie specjalistom od techniki grzewczej.

Produkty marki COSMO wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, które wyznaczają nowe trendy w technologii grzewczej. Należą do nich grzejniki płytowe profilowane i płaskie, niskotemperaturowe i łazienkowe, a także grzejniki dekoracyjne. Wszystkie wyroby COSMO są dostępne jest w wielu kolorach, wzorach i opcjach montażu. Natomiast niezmienny pozostaje najwyższy standard wykonania oraz gwarancja ekonomicznego i efektywnego przekazywania energii cieplnej do otoczenia.

Grzejniki COSMO Pionowe i Plan Pionowe (z wersją podłączenia środkowego) polecane są do wnętrz, gdzie montaż poziomy jest utrudniony. Dodatkowo wertykalny wzór sprawia, że niskie pomieszczenia wydają się wyższe, a grzejnik pozwala zaoszczędzić przestrzeń i interesująco aranżuje wnętrze.

COSMO Berlin-VM SPA i Wiedeń-VM SPA to grzejniki dekoracyjne wyposażone w technologię podłączenia środkowego. Są one szczególnie polecane do stosowania w łazienkach. Delikatne linie obramowania i panel o pięknym kształcie sprawiają, że grzejniki łazienkowe spełniają najwyższe wymagania wnętrzarskie. Oprócz bardzo dobrych parametrów grzewczych udostępniają sporo miejsca do suszenia tekstyliów czy ręczników.

Grzejniki płytowe COSMO wyróżniają się wysoką efektywnością energetyczną. Produkuje się je ze stali o wysokiej jakości. Powierzchnia grzejników jest idealnie zabezpieczona przed korozją. Grzejniki płytowe dostępne są w wersji gładkiej lub profilowanej, można je zamawiać spośród szerokiej palety kolorów i wymiarów, dzięki czemu otwierają całkowicie nowe możliwości aranżacji wnętrz.

Nowością na rynku polskim jest grzejnik płytowy niskotemperaturowy COSMO E2. Ma on wbudowane wentylatory, które nawet w przypadku niskich parametrów pracy instalacji gwarantują komfort termiczny w pomieszczeniu. Wentylatory uruchamiają się automatycznie, zachowując przy tym bardzo niski poziom hałasu.

Wśród grzejników płytowych ciekawym rozwiązaniem są grzejniki COSMO T6, wykonane w technologii podłączenia środkowego. Charakteryzują się one najwyższą wydajnością energetyczną, która gwarantuje szybkie nagrzewanie pomieszczenia oraz wysoki komfort cieplny.

W ofercie z marki COSMO dostępne są również grzejniki kompaktowe łączące w sobie elegancję z funkcjonalnością. Szybkie ogrzanie wnętrza i wysoką elastyczność ze względu na moc oraz uniwersalność podłączeń zapewniają grzejniki zaworowe. Są to grzejniki sprawdzone, które zostały potwierdzone podczas międzynarodowego testu pod kątem komfortu, zaraz obok ekonomiczności oraz braku negatywnego wpływu na środowisko przy racjonalnej eksploatacji i instalacji.

W pomieszczeniach, w których szczególny nacisk kładzie się na czystość i sterylność najlepiej sprawdzą się grzejniki higieniczne.

Grzejniki modernizacyjne to rozwiązanie, które umożliwia prostą, bezproblemową oraz szybką wymianę starego grzejnika żeliwnego. Grzejniki modernizacyjne powstały w odpowiedzi na pojawiający się problem nieefektywnej pracy oraz nieatrakcyjnego wzornictwa starych grzejników.

Wyłącznym dystrybutorem marki COSMO w Polsce jest sieć hurtowni instalacyjnych BIMs PLUS.
www.bimsplus.com.pl
Warszawa, ul. Cieślewskich 44, tel. 22 510 78 00

powiązane produkty
Stalowe grzejniki dekoracyjne COSMO BERLIN-VM SPA
Stalowe grzejniki dekoracyjne COSMO BERLIN-VM SPA

Stalowe grzejniki dekoracyjne COSMO BERLIN-VM SPA są wyposażone w technologię podłączenia środkowego. To idealne rozwiązanie do domowych obiektów SPA, jakimi są nasze łazienki i salony kąpielowe. Grzejniki łazienkowe BERLIN-VM SPA mają delikatne linie obramowania i piękny kształt. Połączono w nich ...

Stalowe grzejniki płytowe COSMO PIONOWE z podłączeniem środkowym
Stalowe grzejniki płytowe COSMO PIONOWE z podłączeniem środkowym

Stalowe grzejniki płytowe COSMO PIONOWE z podłączeniem środkowym imponują swoim pionowym profilem. Pionowy grzejnik płytowy pozwala zdefiniować nowe standardy w wykończeniu wnętrz. Szerokie, wklęsłe, pionowe linie tworzą jasno-ciemne kontrasty, sprawia to, że niskie pomieszczenia wydają się wyższe. Grzejniki pionowe umożliwiają ...

Grzejniki płytowe niskotemperaturowe COSMO E2
Grzejniki płytowe niskotemperaturowe COSMO E2

Płytowe grzejniki niskotemperaturowe COSMO E2 to nowoczesne grzejniki, które łączą w sobie konwekcję oraz ciepło promieniowania dzięki zasilanym wodą płytom grzejnym. Grzejniki są kompatybilne z niskotemperaturowymi źródłami ciepła. Inteligentna regulacja automatycznie włącza i wyłącza wentylatory, które nawet przy niskich parametrach ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • AGED
  • MARBET
  • POSTERVILLE
  • PIEDRA LAND
  • CANDY
  • TON
  • TUBĄDZIN
  • ZKM
  • CHAPEL PARKET POLSKA