stronywnetrza.urzadzamy.pl

Grzejniki niskotemperaturowe E2. Wydajna i pionierska technologia E2

zoom Grzejniki niskotemperaturowe E2. Wydajna i pionierska technologia E2
Fot.: VOGEL&NOOT

Warto przekonać się, dlaczego nowa technologia grzejników niskotemperaturowych E2 jest bardzo elastycznym rozwiązaniem dotyczącym oddawania ciepła w przypadku domów niskoenergetycznych.

Innowacja dla energii odnawialnej
Grzejnik E2 jest kompatybilny z niskotemperaturowymi źródłami ciepła, można go stosować już przy temperaturach wody zasilającej poniżej 40°C. Idealnie działa w połączeniu z nowoczesnymi, konwencjonalnymi źródłami energii (kotły olejowe lub gazowe), jak również w połączeniu ze wszystkimi odnawialnymi źródłami energii (pompy ciepła, instalacja solarna).

Inteligentne sterowanie grzejnikiem
Inteligentna regulacja pomiędzy statycznym i dynamicznym trybem pracy gwarantuje szybkie oddawanie ciepła i krótki czas reakcji. Dzięki osobnej regulacji temperatury dla poszczególnych pomieszczeń zagwarantowany jest indywidualny komfort. To pozwala na osiąganie wysokiej wydajności i maksymalnego komfortu cieplnego już przy temperaturach wejściowych do maks. 40°C.

Optymalizacja ogrzewania
Duży udział oddawania ciepła przez promieniowanie oraz zorientowanie na zapotrzebowanie optymalizacji konwekcji poprzez wentylatory, grzejnik E2 może zagwarantować szybkie oddawanie ciepła oraz szybki czas reakcji. Zimą, podczas nagłych zmian pogody, można bez problemu i bardzo szybko wyrównać fazy spadku temperatur w nocy lub utratę ciepła w pomieszczeniach spowodowaną wietrzeniem.

Serwis bez użycia narzędzi
Istotną zaletą grzejnika niskotemperaturowego E2 jest dostęp serwisowy niewymagający w znacznym stopniu użycia narzędzi.

Źródło: VOGEL&NOOT

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • MEBLE MATKOWSKI
  • MEBLOBRANIE.PL
  • DURABLE
  • MEBLE VOX
  • UNICELL
  • MARDOM
  • VDS
  • A.R.M.