stronywnetrza.urzadzamy.pl

Grzejniki kanałowe Intratherm VOGEL&NOOT

zoom Grzejniki kanałowe Intratherm VOGEL&NOOT
Fot.: VOGEL&NOOT

Grzejniki kanałowe są montowane w podłodze ogrzewanego pomieszczenia. Aranżacja wnętrza z grzejnikami kanałowymi stwarza dodatkowe możliwości ponieważ nie zajmują one przestrzeni nad poziomem podłogi. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się właśnie we wnętrzu, w którym dominują przeszklone przegrody, a drzwi okienne sięgają do samej podłogi.
Ogrzewanie kanałowe ogranicza zjawisko nawiewania chłodnego powietrza do wnętrza pomieszczenia. Jednocześnie niweluje negatywny wpływ mniej szczelnych przegród na cyrkulację ciepłego powietrza we wnętrzu. Zastosowanie grzejników kanałowych Intratherm wpływa korzystnie na cyrkulację powietrza w pomieszczeniu.

Elementem grzejnym grzejników kanałowych Intratherm jest miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła w wersji standardowej lub wzmocnionej. Jest on malowany na kolor czarny i umieszczony w stalowej wannie, obustronnie ocynkowanej, pomalowanej od wewnątrz również na czarno. Kanałowe grzejniki Intratherm dodatkowo mogą być wyposażone w cichobieżne wentylatory, montowane w tej samej wannie, obok wymiennika. Wentylatory zwiększają wydajność cieplną grzejnika i są zasilane napięciem 12 V. W serii dostępne są również grzejniki przystosowane do współpracy z instalacją grzewczą i chłodzącą. Podłączenie wymiennika do instalacji grzewczej jest realizowane poprzez dwa króćce z gwintem wewnętrznym G 1/2”.

Od góry grzejniki kanałowe Intratherm przykrywane są kratkami zabezpieczającymi wykonanymi z różnych materiałów w wielu kolorach. Stawarza to dodatkowe możliwości projektowe. Kratki ukrywają miejsce łączenia krawędzi grzejnika z podłogą i stanowią estetyczny element dekoracyjny podłogi. Do każdego typu grzejnika Intratherm można dobrać kratki poprzeczne i podłużne, drewniane, z duraluminium lub stali nierdzewnej.

Typy grzejników kanałowych Intratherm:
• FMK – bez wentylatora, dwa króćce przyłączeniowe
• F1T – z wentylatorem, dwa króćce przyłączeniowe
• F1P – wzmocniony wymiennik, z wentylatorem, dwa króćce przyłączeniowe
• F2C – ogrzewanie lub chłodzenie, z wentylatorem, dwa króćce przyłączeniowe
• F4C – ogrzewanie i chłodzenie, z wentylatorem, cztery króćce przyłączeniowe

Źródło: VOGEL&NOOT

powiązane produkty
Grzejniki kanałowe Intratherm FMK VOGEL&NOOT
Grzejniki kanałowe Intratherm FMK VOGEL&NOOT

Grzejniki kanałowe Intratherm FMK VOGEL&NOOT przeznaczone są do montażu w podłodze ogrzewanego pomieszczenia. Jako element grzejny wykorzystywany jest miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła, pomalowany na kolor czarny. Obudowę grzejnika stanowi wanna stalowa, obustronnie ocynkowana, pomalowana od wewnątrz również na czarno. Od góry ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • MEBLE MATKOWSKI
  • MEBLOBRANIE.PL
  • DURABLE
  • MEBLE VOX
  • UNICELL
  • MARDOM
  • VDS
  • A.R.M.