stronywnetrza.urzadzamy.pl

Grzejniki kanałowe do dużych pomieszczeń z przeszkleniami

zoom Grzejniki kanałowe do dużych pomieszczeń z przeszkleniami
Fot.: VERANO

Grzejniki kanałowe są doskonałym rozwiązaniem do dużych i przestronnych pomieszczeń z dominacją szklanych przegród, które królują we współczesnej architekturze. Ogrzanie tego typu wnętrz jest nie lada wyzwaniem i wymaga dopracowanych i precyzyjnych systemów grzewczych. Grzejnik kanałowy TURBO VKN z wentylatorem firmy VERANO jest innowacyjnym rozwiązaniem dedykowanym właśnie dla tego typu pomieszczeń.

Mała pojemność cieplna grzejników kanałowych TURBO VKN z wentylatorem oraz ich duża dynamika gwarantują szybką reakcję na zmianę temperatury. Pozwala to utrzymać stałą temperaturę w całym pomieszczeniu, co przekłada się na komfort użytkowników.

Nowoczesna technologia grzewcza zastosowana w grzejnikach kanałowych VKN umożliwia precyzyjne dostarczenie ciepła do ogrzewanego pomieszczenia. Powietrze ogrzewane jest do temperatury ustalonej na termostacie. Nie występuje więc zjawisko przegrzania lub wychłodzenia wnętrza. Przekłada się to na znaczne oszczędności grzewcze, sięgające około 20%.

Zastosowanie materiałów odpornych na korozję zwiększa ich trwałość i odporność. Dzięki temu możemy mieć pewność, że grzejnik kanałowy VKN będzie przez wiele lat niezawodnie dostarczał ciepło.

Duża wydajność grzejnika została osiągnięta poprzez zastosowanie nowoczesnych, energooszczędnych wentylatorów. Konwekcja wymuszona umożliwia zwiększenie wydajności grzejnika przy zachowaniu jego niewielkich rozmiarów. Ponadto urządzenie doskonale sprawdza się w przypadku systemów niskotemperaturowych.

Dużym atutem grzejnika kanałowego z wentylatorem jest funkcjonalność i dyskrecja. Ze względu na to, że jedynym widocznym elementem urządzenia jest elegancka kratka, jest to doskonałe rozwiązanie do ogrzewania dużych i przestronnych eleganckich wnętrz.

Decydując się na ogrzewanie kanałowe z zastosowaniem grzejników kanałowych z wentylatorem Verano mamy pewność komfortu cieplnego przez cały okres grzewczy. Dodatkowo w ogrzewanym wnętrzu będzie panował właściwy mikroklimat. A montaż grzejnika wzdłuż przeszkleń skutecznie zapobiegnie roszeniu szyb i zatrzyma zimne przeciągi.

Źródło: VERANO

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • DENON
  • PORCELANOSA
  • EPSON
  • DURABLE
  • HAGER POLO
  • WOBELINE
  • TERMA
  • Pracownia AGD
  • MAX – PROFIL MEBLE