stronywnetrza.urzadzamy.pl

Farba betonowa Primacol Decorative wyróżniona przez architektów

Fot.: PRIMACOL DECORATIVE

Dekoracyjna Farba betonowa, która należy do Systemu kreatywnej dekoracji Primacol Decorative, otrzymała wyróżnienie w konkursie wnętrzarskim Dobry Design 2015. W jury zasiadało ponad 100 architektów i projektantów wnętrz i to na podstawie ich opinii przyznano poszczególne tytuły.

Konkurs Dobry Design 2015 ma na celu wybranie najlepszych i najciekawszych produktów przeznaczonych do wystroju i wyposażenia wnętrz mieszkalnych. Poszczególne kategorie ustalono w ten sposób, aby odpowiadały one konkretnym przestrzeniom i strefom mieszkania. Farba betonowa Primacol Decorative uzyskała wyróżnienie w kategorii Ściany.

Farba betonowa Primacol Decorative to dekoracyjna farba mineralna do wnętrz. W zależności od sposobu aplikacji, można otrzymać efekt gładkiej, błyszczącej ściany z betonu wibrowanego lub stworzyć strukturę z atrakcyjnymi wżerami i ubytkami. Farba jest gotowa do użytku od razu po otwarciu opakowania, wymaga jedynie wymieszania.

-To bardzo miłe, że System kreatywnej dekoracji Primacol Decorative niezmiennie znajduje uznanie u architektów i projektantów wnętrz – mówi Bartłomiej Sawulski, Dyrektor działu Marketingu i Rozwoju w firmie Unicell Poland, producenta marki Primacol Decorative. – Wielość produktów zawartych w Systemie daje nieograniczone możliwości dekoracji. Przy ich wykorzystaniu można kreować wnętrza w dowolnym stylu, dlatego Primacol Decorative to marka, która ma naprawdę szerokie grono odbiorców, począwszy od fachowców, a na inwestorach ostatecznych skończywszy.

Marka Primacol Decorative skupia produkty przeznaczone do wykończenia i dekoracji wnętrz. Wyróżniają się one bardzo wysoką jakością, szeroką gamą pełnych i soczystych kolorów, niesamowitymi efektami dekoracyjnymi imitującymi m.in. strukturę betonu, tynki weneckie czy kamień naturalny. Wśród produktów Primacol Decorative dostępne są również ciekawe wzory naklejek i szablonów ściennych. Wykorzystując system kreatywnej dekoracji można w ciekawy i oryginalny sposób ożywić każdą aranżację wnętrza, bez względu na to czy jest to mieszkanie, biuro czy lokal użyteczności publicznej.

Źródło: PRIMACOL DECORATIVE

powiązane produkty
Dekoracyjna Farba betonowa PRIMACOL Decorative
Dekoracyjna Farba betonowa PRIMACOL Decorative

Dekoracyjna Farba betonowa PRIMACOL Decorative to farba na spoiwie mineralnym. Farba dekoracyjna, dzięki odpowiedniej aplikacji pozwala na stworzenie efektu betonu wibrowanego (gładki, błyszczący), jak również powierzchnię z charakterystycznymi nierównościami, ubytkami i wżerami. Farba strukturalna sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach budynków ...

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • SCHELL
  • Zelmer
  • MINERVA
  • MISE
  • SPOTLINE
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • GORENJE
  • STONE MASTER
  • VERANO