stronywnetrza.urzadzamy.pl

Elegancka kuchnia. Nowoczesne meble kuchenne ROMA Halupczok Kuchnie i Wnętrza

zoom Elegancka kuchnia. Nowoczesne meble kuchenne ROMA Halupczok
Fot.: Halupczok Kuchnie i Wnętrza

Wyrafinowana, elegancka kuchnia powinna być perfekcyjna i niepowtarzalna. Nowoczesne meble kuchenne ROMA firmy Halupczok Kuchnie i Wnętrza charakteryzują się wyjątkowymi walorami użytkowymi i estetycznymi. Inspiracją podczas tworzenia kuchni ROMA były stylowe proporcje oraz połączenie awangardy i tradycji w imponującym obliczu miasta Rzym.

Stylistyka kuchni ROMA jest fascynująca i przykuwa wszystkich uwagę. Jest wykończona za pomocą unikatowego lakieru, skomponowanego wyłącznie dla tej kuchni. Efekt połysku dodatkowo wzmacniają światła podświetlające uchwyty. Wyfrezowane pod uchwyt fronty oraz wstawki ze stali szczotkowanej jeszcze bardziej potęgują eleganckie wrażenie. Natomiast piękny blat kuchenny wyspy przyciągnie wzrok swoim designem i funkcjonalnością. Zróżnicowanie wysokości sprawiło, że powstały dwie płaszczyzny – robocza i relaksu. Umiejętnie wyprofilowany konglomerat kwarcowy, który przypomina biały marmur, idealnie pasuje do zaokrąglonych mebli.

Na szczególną uwagę zasługują zastosowane wkłady do szuflad Wood Line. Wykończono je naturalnym fornirem orzecha amerykańskiego, olejowanym w celu zabezpieczenia przed zabrudzeniami. Widoczne krawędzie wkładów Wood Line połączono pod kątem 45°, co zwiększa ich estetykę. Wood Line umożliwia samodzielne projektowanie szuflad.

W meblach kuchennych ROMA kryje się wiele atrakcji. Za pomocą przycisku lub pilota można ze środka wyspy wysunąć barek z ukrytą baterią zlewozmywakową, którego część elementów została wykonana z litego orzecha amerykańskiego. W kuchni ROMA przewidziano również niecodzienny okap wysuwany z blatu. Elektryczne rozwiązania pomogą także podczas otwieraniu szafek typu cargo. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, a spiżarnia sama wysunie się ukazując swoją zawartość. Tak zaawansowane funkcje sprawią, że klient poczuje coś więcej niż tylko satysfakcję.

Kuchnia ROMA wyróżnia się też rozsuwaną w pionie multimedialną wnęką. Każdy element tej luksusowej kuchni oferuje wiele rozwiązań na światowym poziomie. Szeroki wybór szafek i ich różnorodność zapewni sprawne przygotowanie posiłków. Kuchnia została wyposażona w najnowszej generacji kompleksowy sprzęt AGD, który codzienną pracę w kuchni zamieni w wyjątkową przyjemność.

Źródło: HALUPCZOK Kuchnie i Wnętrza

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • AGED
  • MARBET
  • POSTERVILLE
  • PIEDRA LAND
  • CANDY
  • TON
  • TUBĄDZIN
  • ZKM
  • CHAPEL PARKET POLSKA