stronywnetrza.urzadzamy.pl

Ekskluzywne meble w stylu francuskim – pierwszy showroom Mis En Demeure

zoom Ekskluzywne meble w stylu francuskim – pierwszy showroom Mis En Demeure
Fot.: Mis En Demeure

Ekskluzywne meble w stylu francuskim oraz unikalne akcesoria i dekoracje marki Mis En Demeure znane są na całym świecie. Styl francuski będzie prostszy w urządzaniu niedługo również w Polsce. W październiku zostanie otwarty showroom Mis En Demeure przy ulicy Mokotowskiej 45. Jest to jedno z bardziej prestiżowych miejsc stolicy. Nie bez powodu niektórzy nazywają tę ulicę Paryżem Warszawy. Dla francuskiej marki, ekskluzywnych mebli trudno o lepszą lokalizację.

Marka Mis En Demeure została utworzona w 1993 roku przez Philippe’a Daraux i od tamtego czasu zdobywa uznanie miłośników designu i pięknych wnętrz na całym świecie. Francuska marka jest obecna w ponad 70 krajach. Współpracuje z ponad tysiącem dystrybutorów oraz zachwyca bogatą i wyszukaną ofertą. Meble oraz ekskluzywne dekoracje w zaskakujący sposób łączą w sobie przeszłość ze współczesnością, klasykę z ekstrawagancją.

Inspiracją dla produktów Mis En Demeure jest przede wszystkim styl francuski. Ekskluzywne kolekcje przenoszą nas w czasy Ludwika XIV, Ludwika XV, a także pełne przepychu apartamenty Ludwika XVI. Można w nich zauważyć również wyraźne nawiązania do stylu cesarstwa, jak i Napoleona III. Umiejętne połączenie niepowtarzalnego klimatu minionych wieków z nowoczesną formą sprawia, że meble i dodatki Mis En Demeure stają się przedmiotami z duszą, które umożliwiają stworzenie unikalnych wnętrz z charakterem. Marka Mis En Demeure jest symbolem elegancji, wysokiej jakości i wyjątkowych rozwiązań gwarantujących satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów.

Źródło: Mis En Demeure

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • MARCHEWKA
  • UNIMEBEL
  • DREWNOSTYL
  • AGED
  • LUXUM
  • DREWNOCHRON
  • RAUMPLUS
  • KINNARPS
  • SCHELL