stronywnetrza.urzadzamy.pl

Ekologiczna łazienkowa bateria sensorowa do nowoczesnej łazienki

zoom Ekologiczna łazienkowa bateria sensorowa do nowoczesnej łazienki
Fot.: Deante

Prawdopodobnie każdy z nas zna uczucie, kiedy woda leje się szerokim strumieniem podczas codziennego mycia rąk, zębów lub sprzątania łazienki. W potrzebie ograniczenia zużycia cennej wody, warto pomyśleć o rozwiązaniu, które pozwoli na realizację tego celu. W tym przypadku najnowsza bateria sensorowa marki Deante sprawdzi się jako produkt przeznaczony do nowoczesnej łazienki. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu, możemy odciążyć nie tylko środowisko, ale przede wszystkim nasz budżet.

Bateria sensorowa firmy Deante cechuje się niskim zużyciem wody, a przy tym zapewnia gwarancje wysokiej wydajności i komfortu użytkowania. Największym atutem produktu jest bezdotykowa obsługa. Bateria łazienkowa uruchamia się poprzez zbliżenie rąk do czujnika, który automatycznie wyłącza się po ich oddaleniu. Ważnym walorem takiej baterii sensorowej są sytuacje, kiedy chcemy umyć dłonie nie chcąc brudzić przy tym samej baterii. Utrzymanie produktu w czystości jest zatem dużo prostsze niż w przypadku klasycznych baterii łazienkowych. Ma to swoje odbicie także przy przenoszeniu niechcianych zarazków, których obecność możemy zaoszczędzić właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu. Ponadto, bateria sensorowa firmy Deante ma regulację na korpusie, która pozwala na każdorazowe ustawienie poziomu temperatury wody.

Odległość wykrycia ruchu przez sensor wynosi od 50 do 200 mm. Jest to ważna zaleta, która zabezpiecza uruchomienie produktu w sytuacji, gdy detektor wykryje jakikolwiek ruch w pomieszczeniu, który nie był przeznaczony do włączenia wody. Pozwala to na uruchomienie baterii tylko wówczas, kiedy faktycznie jej potrzebujemy. Poza tym, produkt ma charakter edukacyjny w szczególności, gdy korzystają z niego dzieci. Jest pomocny w uświadamianiu, że każda kropla jest ważna i należy ograniczyć w sposób maksymalny zużywanie wody. Bateria sensorowa Deante to doskonała propozycja nie tylko dla miłośników ekologii, ale dla wszystkich ceniących ekonomiczne rozwiązania w nowoczesnych łazienkach.

Dane techniczne:
• regulacja temperatury na korpusie
• wysokość korpusu: 150 mm
• zasięg wylewki: 114 mm
• zasilanie – 4 baterie AA (LR6) 1,5 V
• sugerowana cena brutto: 739 zł


Źródło: DEANTE

inne aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego myślenia i odwagi w przełamywaniu konwencji, które stoją za szwajcarską marką, oferującą innowacyjne urządzenia kuchenne, które są również znakiem rozpoznawczym projektanta przestrzeni oraz przedmiotów – Marca Thorpe.

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń Franke Mythos, osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Wykładziny Christiana Lacroix jak haute couture

Christian Lacroix kolejny raz przekazał światu swoją wyjątkową wrażliwość, zmysł artystyczny i filozofię życia. Tym razem zrobił to projektując pełne osobistych przemyśleń i wspomnień wykładziny dywanowe dla duńskiej marki EGE.

Novy – pionier w dziedzinie wentylacji kuchennej

Cicha praca przy skutecznym pochłanianiu oparów i luksusowym wzornictwie to cechy wyróżniające wyciągi kuchenne belgijskiej marki Novy, z którymi gotowanie może być komfortowe i relaksujące.

Wzory na podłogę rodem z wiktoriańskiej Anglii

Inspirowane przeszłością wzory Amtico Decor opierają się na oryginalnych projektach rodem z XIX wieku. 6 wzorów daje nam możliwość wprowadzenia ducha tego okresu do domów i pogodzenia go z praktycznymi wymogami naszych czasów. Pomimo historycznego rodowodu kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w zabytkowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zestawieniu klasycznych oraz nowoczesnych gam kolorystycznych z dawnymi wzorami otrzymano kolekcję uniwersalną, która przypadnie również do gustu wielbicielom motywów etnicznych, czy eklektycznych aranżacji w stylu vintage. Ekskluzywna propozycja od Amtico jest już dostępna u wyłącznego dystrybutora marki na polskim rynku – Carpet Studio.

Dla architektów i projektantów – aranżacje przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej

Aranżacje przestrzeni komercyjnych – inspiracje dla architektów i projektantów. Przeglądaj bezpłatnie najnowsze wydania „Architektury od wnętrza” o tematyce biurowej i hotelowej.

Płyty laminowane w aranżacji nowoczesnego biura

Odpowiednia aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy i dobrej atmosferze. To tu przygotowujemy projekty, spotykamy się z klientami i nawiązujemy relacje ze współpracownikami. Wybór funkcjonalnych i estetycznych mebli podkreśli indywidualny charakter przestrzeni biurowej.

patroni serwisu
  • RUCKZUCK
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • DOMOTEKA
  • Grupa Armatura
  • SANPLAST
  • PEKA
  • HEATROLL
  • ELKAMINO DOM
  • BOCONCEPT